Facebook Google+ Twitter

"Zatrzymać chwilę" - fotografie K. Niedbała w "Galerii w Starostwie"

  • Anna Kos
  • Data dodania: 2010-02-17 21:11

Temat ekspozycji "Zatrzymać chwilę" nawiązuje do istotnej wartości w życiu, jaką jest piękno. Wyrazem tego piękna staje się kobieta, jej ciało, ale przede wszystkim wnętrze: emocje, uczucia.

 / Fot. Krystian NiedbałO sile stereotypu nie trzeba nikogo przekonywać. Wielu kojarzy starostwo - jak i inne urzędy – z bezosobową biurokracją. Myślałam podobnie. Przekonałam się, że tak nie jest. Pracownicy starostwa wcale nie są złośliwcami, których głównym celem jest uprzykrzanie życia obywatelom. To ludzi często życzliwi, posiadający pasje i talenty niekoniecznie związane z wykonywaną pracą. Do takich osób należy Krystian, stażysta działu Promocji, Kultury i Sportu.

Krystian Niedbał, student dziennikarstwa, fotograf z zamiłowania. Wesoły chłopak, którego sposób bycia pozytywnie wpływa na otoczenie. Lubią go współpracownicy, doceniają przełożeni.

Starosta Adam Lazar:
-Spotkałem Krystiana na akademii w III LO w Będzinie, kiedy fotografował. Po uroczystości zamieniliśmy kilka słów. Pamiętam ten błysk w jego oczach, kiedy mówił o swojej pasji... Poprosiłem o zdjęcia. Wkrótce je dostarczył. Byłem nimi zachwycony. Dostrzegłem w chłopaku  / Fot. Krystian Niedbałzdolności, które warto wspierać. Wielką niespodzianką dla mnie było, kiedy Krystian przyszedł na staż do starostwa. Ogromną przyjemność sprawia mi, gdy widzę jak młodzi ludzie rozwijają swój talent. Miło mi, że mogę się do tego, choć w niewielkim stopniu, przyczynić. Dlatego też cieszy mnie ten wernisaż.

Mnie natomiast spodobała się seria pt. "Pray For Forgiveness", będąca częścią cyklu "Opuszczone". Mają w sobie dużo nostalgicznego piękna. Szczerze zachęcam do odwiedzin stron Krystiana: www.froz.eu i www.niedbal.com.

Karina Stefaniak: - Powiedz, jaki temat zaprezentujesz w Galeria w Starostwie?
Krystian Niedbał: - Kilkuletni dorobek, a właściwie jego garstkę, która zdecydowanie najlepiej wypada na tle innych prac, bądź uważam je za najprzyjemniejsze dla ludzkiego oka. Tym razem stawiam na portret kobiecy w różnych odsłonach. Mogę zagwarantować, że dla zwolenników "miejsc opuszczonych" znajdzie się również mały bonus, aczkolwiek o tym, co to za seria, dowiedzą się na wernisażu. Co do portretów uważam, że każdy znajdzie coś, co go zadowoli, zaczynając od delikatnych, wręcz subtelnych zdjęć, aż po odrobinę ostrzejsze (śmiech) z przysłowiowym pazurkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na stronie autora można obejrzeć więcej www.froz.eu i www.niedbal.com :) - polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

No proszę, Galeria w Starostwie))
Młody, zdolny... wesoły i pozytywnie wpływa na otoczenie.))
Zdjęcia Krystiana rzeczywiście ładne. Tylko dlaczego tak mało można tutaj zobaczyć, no szkoda.
Pozdrawiam.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.