Facebook Google+ Twitter

Zatrzymaj czas świąt na zawsze

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-07 16:11

Drukuj, baw się i wyrażaj siebie poprzez jeden dotyk z nową serią urządzeń HP Photosmart. Pięknie wydrukowane zdjęcia, ułożone w albumie lub oprawione w stylową ramkę to wspaniały pomysł na wartościowy prezent.

HP Photosmart Wi-Fi / Fot. HPHP pragnąc spełniać życzenia swoich klientów stworzyło nową serię urządzeń HP Photosmart, które pozwalają drukować zdjęcia w podobnej jakości, jaką oferują profesjonalne laboratoria fotograficzne. Wszystko to za pomocą wszechstronnego ekranu dotykowego Touchsmart, dzięki któremu obsługa HP Photosmart odbywa się intuicyjnie. Możemy wykreować niepowtarzalny klimat zdjęcia i stworzyć niepowtarzalną, świąteczną pamiątkę i wyjątkowy podarunek dla bliskich, w domowych warunkach.

Nowa linia HP Photosmart posiada w swej ofercie modele: HP Photosmart C4680, HP Photosmart, HP Photosmart Wi-Fi, HP Photosmart Plus i HP Photosmart Premium. Dodatkowo na rynku jest dostępny HP Photosmart A646 Compact Printer, przenośne i kompaktowe urządzenie, idealne dla mobilnych fotografików i zabieganych rodziców.

HP zapraszając do drukowania wszystkich domowników sprawia, że drukarka staje się centrum życia rodzinnego. Nowa seria HP Photosmart powoduje, że urządzenie wielofunkcyjne przestaje być urządzeniem czysto użytkowym, a staje się kreatywną platformą, wyzwalającą pozytywne emocje i będącą źródłem radości dla całej rodziny. Dzięki unikalnej technologii HP TouchSmart nawet najmłodsi użytkownicy mają szansę samodzielnie drukować zdjęcia lub gry, nie korzystając przy tym z komputera stacjonarnego lub notebooka. Cała rodzina może także drukować kreatywne, zabawne projekty, korzystając ze skrótów na ekranie TouchSmart, takich jak np. QuickForm.

Jeden dotyk

W najnowszych urządzeniach HP Photosmart wystarczy jeden dotyk, aby wydrukować pracę domową, zdjęcia i dokumenty z pracy. Dodatkowo, standardem w serii HP Photosmart jest też wydruk zdjęć profesjonalnej jakości i intensywnych kolorach, dzięki czemu cała rodzina może dzielić najpiękniejsze wspomnienia, jak nigdy wcześniej. Wbudowane gniazdo na karty pamięci i ekran dotykowy HP TouchSmart gwarantują łatwą nawigację po kolekcjach zdjęć, zaś automatyczna korekta czerwonych oczu, oświetlenia i koloru pozwala szybko i bez trudu uzyskać najlepszej jakości
zdjęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo ciekawy artykul. Technika idzie w górę, na naszym rynku sa co raz lepsze produkty, tylko jeszcze żeby ceny były w miarę...to byłoby super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.