Facebook Google+ Twitter

Zatrzymano podejrzanego o molestowanie

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-30 07:37

Trzy miesiące aresztu dostał Przemysław M., podejrzany o molestowanie kolonistów w Łebie. Był kierownikiem kolonii zorganizowanej przez Caritas Wrocław.

Przemysław M. trafił wczoraj do prokuratury na przesłuchanie. Nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Fot. Adam ReszkaPrzemysława M. zatrzymali policjanci po doniesieniu wychowawczyni. Podejrzany nie przyznał się do molestowania 13- i niespełna 15-latka. - Dowody jednak świadczą przeciwko niemu - podkreśla Jadwiga Ostapko-Rokicka, zastępca prokuratora rejonowego w Lęborku.

Wychowawczyni zwróciła uwagę na zachowanie kierownika, bo jej zdaniem zbyt często zaglądał do chłopców, leżących już w łóżku. Dowiedziała się od nich, że wsuwał rękę pod kołdrę i dotykał intymnych miejsc. Podglądał ich również w kąpieli.

Poinformowała o tym również przedstawicieli Caritasu. Ci dopiero wczoraj skomentowali całe wydarzenie. - Przemysław M. miał stosowne dokumenty świadczące o ukończeniu kursu organizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Oświata"- czytamy w oświadczeniu podpisanym przez dyrektora wrocławskiej Caritasu, ks. Tomasza Burghardta. - O zachowaniu kierownika dowiedziałem się od wychowawców i jeszcze tego samego dnia odwołałem go ze stanowiska. Został również zobowiązany do natychmiastowego opuszczenia ośrodka.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To straszne co sie dzieje!!! :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.