Facebook Google+ Twitter

Zatwierdzono opis priorytetów PO Innowacyjna Gospodarka

Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego zatwierdziła "Szczegółowy opis priorytetów Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013".

Tekst dokumentu podpisanego przez minister Elżbietę Bieńkowską 7 lutego opracowano na podstawie Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który został zatwierdzony przez Komisję Europejską 1 października 2007 roku. Strona polska przyjęła go cztery tygodnie później w formie Uchwały Rady Ministrów podjętej 30 października 2007 roku.

Obowiązkiem każdej Instytucji Zarządzającej jest dokonanie stosownego uszczegółowienia. Dzięki temu beneficjenci programu mają do dyspozycji kompleksowo opracowany dokument, w którym przedstawiono możliwości i sposoby realizacji PO Innowacyjna Gospodarka.
Elżbieta Bieńkowska zaznaczyła jednak, że zatwierdzony tekst nie jest ostateczną wersją dokumentu. Nie zawarto w nim szczegółowych informacji, dotyczących priorytetu VI Programu – Polska gospodarka na rynku międzynarodowym oraz Indykatywnego wykazu projektów indywidualnych.

Ten ostatni został ogłoszony na konferencji prasowej, która odbyła się 1 lutego w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego w Warszawie. W tym momencie Obwieszczenie Ministra Rozwoju Regionalnego w sprawie listy projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 – 2013 czeka na publikację w Monitorze Polskim. Tuż po niej "Szczegółowy opis priorytetów" zostanie uzupełniony.

Z kolei opis działań priorytetu Polska gospodarka na rynku międzynarodowym oraz tabel finansowych i wskaźników wraz z systemem wyboru projektów i jego kryteriami zostanie dołączony do opisu priorytetów dopiero po zakończeniu prac merytorycznych, prowadzonych w Ministerstwie Gospodarki. Ministerstwo to jest bowiem krajową Instytucją Pośredniczącą Programu.

Uszczegółowiony opis priorytetów Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz wszystkie jego zmiany będą dostępne na stronach internetowych: www.mrr.gov.pl oraz www.funduszestrukturalne.gov.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.