Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22509 miejsce

Zavratnica - przepiękna zatoka w Chorwacji [Zdjęcia]

Zatoka położona jest przy miejscowości Jablanac, a w niej szczątki niemieckiego promu, który w 1944r. zatopiły alianckie samoloty. Jest atrakcją dla podwodnych śmiałków z całego świata. Niezwykłe piękno i cisza, do których zapraszam.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Obejdziemy wspólnie całą zatoczkę Zavratnica, by móc podziwiać zmieniające się za każdym zakrętem piękne obrazy stworzone przez naturę. Zatoczka należy do największego w Chorwacji Narodowego Parku Velebit. Fot.Barbara Figurniak
Obejdziemy wspólnie całą zatoczkę Zavratnica, by móc podziwiać zmieniające się za każdym zakrętem piękne obrazy stworzone przez naturę. Zatoczka należy do największego w Chorwacji Narodowego Parku Velebit. Fot.Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Doroto dziękuję. Tak, masz rację, to jest niesamowite miejsce na ziemi. Byłam w wielu zakątkach świata, ale piękno Chorwacji mnie urzekło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Bogusiu. Zavratnica , to wymarzone dla Ciebie, ale jak widziałaś również dla miłośników jogi, nurkowania i ludzi szukających ciszy oraz piękna krajobrazu. Ci, którzy uwielbiają chodzić po górach też bedą tam szczęśliwi i popatrzą na zatokę jakby z lotu ptaka:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urocze widoki, niesamowite miejsce na ziemi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, kolejną galerią zapraszasz w podróż do pięknych miejsc. Inspirujące, idealne dla twórczego skupienia, miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu dziękuję. Tam jest rzeczywiście ślicznie - jak piszesz dlatego warto pokazać to miejsce innym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urokliwe miejsca. Chorwacja ma ich mnóstwo. Tylko Basiu, śliczna galeria, ale....jak dla mnie, za dużo zdjęć na jedną galerię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Adrianno. Miejsce rzeczywiście urokliwe i rzadko kto o nim wie. Może dzięki tej galerii nasi rodacy będą chcieli tam zaglądać żeby poczuć tę ciszę, zapachy i wykąpać się w zdrowej solance:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cudowna! Bardzo dziękuję! Za każdym razem jestem zaskoczona pięknem, choć powinnam się już przyzwyczaić, że zaglądasz, Basiu, do najpiękniejszych zakątków świata!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.