Facebook Google+ Twitter

Zawiódł Anioł Stróż - my przekażmy 1 procent podatku

Zwykle chroni nas Anioł Stróż, ale bywa, że przysypia albo jest zwykłym niezgułą. Wtedy spada na nas lawina nieszczęść, jak w przypadku opisanej przeze mnie rodziny M.


Co jeszcze, chwalebne i godne uznania, to postawa Rodziny M. Do czasu wypadku uważali, iż sami ze wszystkim muszą dać sobie radę. Nie sięgali po wsparcie fundacji, stowarzyszeń, choć przecież rehabilitacja Piotrusia i jego codzienna egzystencja pochłaniają niemałe pieniądze. Chcieli jednak być niezależni, wszystko wypracować własnymi rękoma, póki sił starczy. Nie są - absolutnie - zapatrzeni w siebie, pomagają innym, słabszym.

We dwoje było łatwiej, lżej, ale teraz, kiedy p. Beata została ze wszystkim sama… Uważam, że nie można pozwolić na osamotnienie w takiej niedoli, byłoby to wręcz nieludzkie. Należy się im wparcie. Należy się.

Zwracam się zatem do wszystkich Ludzi Dobrej Woli, aby w geście solidarności, w odruchu serca, w porozumieniu ze swoim sumieniem, zechcieli choć przekazać 1 procent należnego podatku na cele ochrony zdrowia „Artmar” (p. Artur) lub „Piotmar” (Piotruś).

Nasze dobre uczynki to powracająca fala, wierzę w to z całego serca, doświadczyłam tego. Nie pozostawajmy obojętni, bowiem i my możemy kiedyś znaleźć się w potrzebie. Zwykle chroni nas Anioł Stróż, ale bywa, że przysypia, zagapia się, albo jest zwykłym niezgułą. Wtedy spada na nas lawina nieszczęść, jak w przypadku tej rodziny…


Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
KRS 0000050135
Numer konta można znaleźć na stronie dolfroz.pl
dopisek: darowizna na cele ochrony zdrowia „Artmar”/”Piotmar”

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Prośba o darowiznę na cele Artmar jest już nieaktualna - pan Artur zmarł... Aktualne: Piotmar.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli uważasz tak jak ja:Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej.5* Postawiłem, 5 aby nie było niedomówień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.