Facebook Google+ Twitter

Zawód - gwałciciel

Według irańskiego prawa kobieta skazana na śmierć nie może umrzeć jako dziewica. Dlatego irańskie więzienia aranżują śluby więźniarek ze strażnikami. Zadaniem mężczyzn w "noc poślubną" przed egzekucją jest pozbawić skazane dziewictwa.

Kobiety w więzieniu w Teheranie / Fot. PAP- Gwałciłem, by nie umierały jako dziewice - mówi jeden z irańskich strażników więziennych. Telefoniczny wywiad z anonimowym pracownikiem irańskich służb bezpieczeństwa przeprowadziła gazeta "The Jerusalem Post". Choć izraelskie pismo często posądzane jest o stronniczość polityczną, to o wykorzystywaniu seksualnym skazanych kobiet w Iranie słyszy się coraz częściej. W wielu przypadkach irańskie kobiety, gdy zostają skazane, wolą popełnić samobójstwo niż trafić do więzienia.

Jerusalem Post pisze o strażniku więziennym, który uciekł z kraju, po tym gdy wypuścił z więzienia parę nastolatków. Mężczyzna opowiedział dziennikowi o sytuacji kobiet-dziewic skazanych na karę śmierci. Więźniarki trafiały do oprawcy noc przed dniem, w którym miały zostać stracone. Strażnik brał tymczasowy ślub ze skazaną, po czym przystępował do gwałtu. O poranku kobieta miała być doprowadzona do kata, który wykonywał wyrok śmierci.

Często przed wieczorem ze strażnikiem, skazanym podaje się środki nasenne. Pracownicy więzienia podają je kobietom w jedzeniu, by te nie awanturowały się podczas wieczoru. Strażnik w rozmowie z Jerusalem Post przyznaje, że pierwszy rozkaz spędzenia nocy ze skazaną wykonał pracując w więzieniu jako osiemnastolatek. - Pamiętam ich płacz i krzyki po tym wszystkim. Nigdy nie zapomnę jak jedna dziewczyna paznokciami rozcięła sobie twarz i szyję - cytuje mężczyznę gazeta.

Więcej w Jerusalem Post: http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1246443842931&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Jeśli pójdziemy tylko krok dalej, będziemy niebawem relacjonowali doniesienia "Faktu"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję - teraz się otwiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.07.2009 14:36

Bestialstwo, ale czy są to fakty mające potwierdzenie? Islam ma swoje prawa i obyczaje, ale zwyrodnialców nie brakuje na całym świecie. Seks w Islamie - http://www.arabia.pl/content/view/278190/2/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego niepotwierdzonych? nie stwierdzam w stu procentach faktów, tylko cytuję gazetę. Jeden z największych dzienników w Izraelu o tym napisał, to jest fakt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata: alternatywny link : http://de.indymedia.org/2009/07/256535.shtml lub ten: http://www.spectator.co.uk/coffeehouse/5196298/5196796/the-regimes-overthrow-has-begun.thtml

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie otwiera mi się ta strona..
Myślę, że bezpieczniej byłoby tekst ten przenieść z 'cywilizacji' do 'wiadomości niepotwierdzonych'.
Warto jednak poruszać tego typu problemy -> obrazujące dość nieludzkie zachowania uwarunkowane kulturowo..

Komentarz został ukrytyrozwiń

"The interview took place by telephone, and on condition of anonymity. It was arranged by a reliable source whose identity can also not be revealed." To jest dziennikarstwo, czy jakiś żart?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.