Facebook Google+ Twitter

Zawód - wedding planner

Wraz z filmem "Powiedz tak" zawód wedding plannera na polskim rynku zaczął zyskiwać coraz większą popularność. Wiele par korzysta przy organizacji ślubu z usług konsultanta, jednak żadna szkoła nie uczy tego zawodu.

Pokaz mody ślubnej. Targi „Polska Gala Ślubna" / Fot. PAP/Radek PietruszkaSzczególnie dla każdej kobiety ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego powinien być perfekcyjny. Jeśli zaś ktoś jest osobą, która lubi być odpowiedzialna, zorganizowana i czuje się spełniona, gdy wszystko się uda, zawód wedding plannera jest właśnie tym, czego szuka.

Zawód - to dość ogólne pojęcie w tym przypadku, gdyż nie można go zdobyć, nie ma też cech, które idealny kandydat powinien posiadać. Najlepiej zgłosić się na staż do jakiejś firmy organizującej śluby. Staż taki trwa minimum 8 miesięcy, jest oczywiście bezpłatny, ale można przyjrzeć się jak taka praca wygląda i zdecydować, czy rzeczywiście jest to to, co chcemy robić.

Na pewno wymagana jest dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w weekendy. Gdy jednak stwierdzimy, że to jest właśnie to, można nawet założyć własną firmę. Rynek ślubny jest dość pojemny i na pewno znajdzie się dla nas miejsce. A gdy jeszcze jesteśmy stanu wolnego, to w przyszłości zorganizujemy profesjonalny ślub jak z bajki... samej sobie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kacha
  • Kacha
  • 29.06.2011 17:24

Zawód wedding plannera nie jest niczym prostym no i na pewno bardzo odpowiedzialnym. Do tego trzeba mieć wiele cierpliwości, szczególnie gdy trafia się na taką klientkę jak ja. My skorzystaliśmy z usług Pani Bałacińskiej i czasem podziwiałam ją, że bez problemów radzi sobie z naszymi pomysłami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.