Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18487 miejsce

Zawodniczka KS "Bór" Toporzysko w Kadrze Wojewódzkiej Juniorów

Sukces Klubu Sportowego „Bór” Toporzysko: reprezentująca jego barwy Małgorzata Jaworska w Kadrze Wojewódzkiej Juniorów w ujeżdżeniu.

Małgorzata Jaworska podczas zawodów / Fot. KS Bór ToporzyskoZawodniczka trenuje w KS „Bór” od początku swej jeździeckiej kariery, tj. już od 7 lat. Uprawia dwie dyscypliny: ujeżdżenie oraz skoki przez przeszkody. Swymi umiejętnościami, rozwijanymi pod okiem instruktorów z KS „Bór”, wyróżniała się na tle rówieśników. Przez ostatnie dwa lata startowała w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w ujeżdżeniu na kucu. Udział w Olimpiadzie, zapewnił Małgorzacie Jaworskiej II klasę sportową.
Warto wspomnieć, że ponadprzeciętne umiejętności młodej zawodniczki zostały dostrzeżone także w 2013 roku, gdy również otrzymała powołanie do Wojewódzkiej Kadry.
Instruktorami dbającymi o rozwój i sukcesywnie następujące postępy w karierze sportowej reprezentantki KS „Bór” Toporzysko są Aleksandra Adamczyk (w ujeżdżeniu) oraz Ewa Pagacz (w skokach). Na co dzień zawodniczka trenuje na koniach By Life Top i Mała Mi Top.
Teraz przed Małgorzatą Jaworską udział w zgrupowaniach i szkoleniach organizowanych przez Trenera Koordynatora Małopolskiego Związku Jeździeckiego we współpracy z Małopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kultury Fizycznej. Ma także zaszczyt noszenia na fraku godła województwa małopolskiego.
Powołanie do Kadry to wspólny sukces zawodniczki, instruktorów oraz całego Klubu Sportowego „Bór”. To także dowód na to, jak wielką wagę przykłada się w procesie szkoleniowym do rozwoju reprezentantów Klubu. Mają oni w Toporzysku stworzone wszelkie warunki, by nie tylko podnosić swe umiejętności, ale także wznosić się na wyżyny i sięgać po sportowe laury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.