Facebook Google+ Twitter

Zawodniczki MKS-u na dniach Dąbrowy Górniczej!

Tłum, okrzyki, ręce wyciągnięte ze zdjęciami, zeszytami. Błysk fleszy, zaproszenia do wspólnych zdjęć. Liczne pytania. A w samym środku wydarzeń zawodniczki MKS Dąbrowa Górnicza, które pojawiły się na Dniach Dąbrowy Górniczej 2010.

ENION Energia MKS Dąbrowa Górnicza na scenie / Fot. Paulina PacaRozgrywki PlusLigi Kobiet sezonu 2009/2010 dobiegły końca. Jednak
Marzena Wilczyńska (L), Magdalena Sadowska, Agata Karczmarzewska-Pura (P) / Fot. Paulina Paca zakończenie spotkań na parkiecie, nie oznacza od razu „sezonu ogórkowego”. Ruszyła, bowiem machina transferowa i spekulacje na temat dalszych losów wielu zawodniczek i klubów.

Natomiast w Dąbrowie Górniczej od piątku trwa święto miasta. Specjalnie dla licznej grupy kibiców, szczególnie tych, którzy nie mogli na własne oczy zobaczyć jak zespół z Zagłębia zdobywa brązowy medal, zorganizowano spotkanie z zawodniczkami i prezentację drużyny na głównej scenie, tuż przed występem gwiazdy wieczoru - zespołu Perfect.

Magdalena Śliwa z młodym kibicem i brązowym medalem. / Fot. Paulina PacaZawodniczki w sobotę, o godzinie 19.30 pojawiły się na stoisku promocyjnym klubu, gdzie bardzo długo rozdawały autografy, pozowały do zdjęć i odpowiadały na zadane pytania. Chyba samych organizatorów zaskoczyła ilość sympatyków drużyny, którzy licznie pojawili się przy stoisku. Dąbrowianki robiły wszystko, co w ich mocy, by nikt nie został pominięty. Ze zgrupowania kadry narodowej specjalnie na tę okazję przybyły Krystyna Strasz, Marta Haładyn i Ewelina Sieczka.

Następnie cała drużyna pojawiła się na głównej scenie, by przy akompaniamencie okrzyków kibiców i piosence "We are the Champions" grupy Queen, odebrać prezenty z rąk sponsora, a przede wszystkim - zaprezentować zdobyte medale, przyjąć podziękowania i… ostatni raz wystąpić w takim składzie i w tym sezonie.

Wszyscy z niecierpliwością śledzą informacje o transferach, które napływają z każdej strony. Gdy wszystko się wyjaśni, zawodniczki rozpoczną zasłużone wakacje, aby nabrać sił przed nowym sezonem.

Sympatyków klubu z Dąbrowy Górniczej zapraszam do głosowania w plebiscycie na najlepszą zawodniczkę sezonu 2009/2010.

Więcej informacji na stronie klubu www.mks.dabrowa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.