Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26014 miejsce

Zbąszyń. I turniej siatkówki plażowej "Powitanie lata"

W niedzielę, 16 czerwca 2013 r. w Zbąszyniu rozegrano I Turniej z cyklu Grand Prix Zbąszynia w siatkówce plażowej. O tym, że imprezy takie są potrzebne i dobrze odbierane w środowisku, świadczy udział 23 duetów siatkarskich z Polski.

I Turniej siatkówki plażowej - "Powitanie lata" Grand Prix Zbąszynia - 2013

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiW niedzielę, 16 czerwca 2013 r. w Zbąszyniu rozegrano I Turniej z cyklu Grand Prix Zbąszynia w siatkówce plażowej. O tym, że imprezy takie są potrzebne i dobrze odbierane w środowisku, świadczy udział 23 duetów siatkarskich z Zielonej Góry, Lubonia, Poznania, Żar, Grodziska Wlkp., Osowy Sień, Wschowy, Białegostoku, Nowego Tomyśla, Międzyrzecza, Nowej Soli, Żagania, Sulechowa i Gorzowa.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiCieszy również udział zawodników ze Zbąszynia, którzy z powodzeniem podejmują rywalizację w turnieju. W tym roku, po raz pierwszy wprowadzono kategorię dziecięcą, w której wzięły udział trzy pary plażówkowiczów. W tej grupie wiekowej rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Młodzi adepci siatkówki plażowej rozergali po dwa spotkania, do dwóch wygranych setów.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiRywalizacja była zacięta ponieważ para Kubiak/Hajduk ze Zbąszynia i Bąkiewicz/Szymański z Hetmanic i Wschowy to tegoroczni mistrzowie, odpowiednio, woj. wielkopolskiego i lubuskiego w halowej piłce siatkowej. Klasyfikacja końcowa, grupy dziecięcej przedstawia się następująco: 1 msc. para Kubiak/Hajduk, 2 msc. Bąkiewicz/Szymański i 3 msc. Kostera/Baryła. W kategorii otwartej rozgrywki prowadzono systemem ,,brazylijskim” czyli druga porażka eliminowała z turnieju. Po wylosowaniu par zespoły przystąpiły do walki o pierwsze punkty w tegorocznej klasyfikacji Grand Prix. Mecze toczyły się do 21 punktów.

Czytaj wiecej ------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sportowy Zbąszyń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.