Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. II Nocny Siatkarski Copex Cup

6 sierpnia 2011 wieczorem do Zbąszynia zjechali zawodnicy z 10 miejscowości województwa: zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, żeby uczestniczyć w turnieju siatkówki plażowej rozgrywanej w ramach V Grand Prix Zbąszynia.

6 sierpnia 2011 wieczorem do Zbąszynia zjechali zawodnicy z 10 miejscowości województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, żeby uczestniczyć w turnieju siatkówki plażowej rozgrywanej w ramach V Grand Prix Zbąszynia.

Siatkówka plażowa / Fot. Dorota MichalczakW rozgrywkach uczestniczyło 27 par siatkarskich. Mecze odbyły się na dwóch profesjonalnych boiskach do siatkówki plażowej, znajdujących się na plaży miejskiej "Łazienki". Zawody rozgrywane systemem brazylijskim sędziowali Łukasz Klapczyński i Jerzy Janecki - sędziowie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Grano jednego seta, do 21 punktów.

Po rozegraniu 42 spotkań w półfinałach znaleźli się: Michał Sikorski i Ryszard Ostrowski z Poznania oraz Damian i Bartosz Dura z Nowego Tomyśla. Zwycięstwo należało do nowotomyślan.

W drugim półfinale zagrał najlepszy duet zbąszyński: Bartosz Nowak i Marcin Szczechowicz, przeciwko parze zawodników z Poznania Błażejowi Szubstarskiemu i Tomaszowi Guziałkowi. Zwyciężyli poznaniacy, którzy w sobotę byli najlepsi pokonując również zawodników z Nowego Tomyśla Dura, Dura. W meczu o trzecie miejsce Nowak, Szczechowicz pokonali poznański duet Sikorski, Ostrowski.

Turniej zakończył się 45 minut po północy. Najlepszych zawodników nagrodzono zestawami toreb ufundowanymi przez właściciela firmy Copex Lucjana Prządkę. Dekoracji dokonywał sponsor zawodów oraz Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński.

Patronat finansowy i promocyjny turnieju objęła firma produkująca koperty "Copex" w Zbąszyniu, patronat medialny sprawował tygodnik "Dzień Wolsztyński" oraz zbąszyńska telewizja kablowa.

Zdjęcia z nocnego turnieju siatkarskiego tutaj

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.