Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Kabaret Made in China w Kazamatach

W czwartkowy wieczór w zbąszyńskich Kazamatach, mieliśmy niezwykłą okazję zobaczyć premierę najnowszego programu zielonogórskiego kabaretu "Made in China".

Kabaret "Made in China" w Kazamatach

Kabaret "Made in China" / Fot. Joanna GalasMieliśmy niezwykłą okazję zobaczyć premierę najnowszego programu zielonogórskiego kabaretu "Made in China" w czwartkowy wieczór w zbąszyńskich Kazamatach.

Premiera w Zbąszyniu? Dlaczego nie!
Kto był w Kazamatach, zobaczył występ profesjonalistów, którzy na scenie stanowią świetnie zgrane trio, bo widać, że rozumieją się bez słów, gdy potrzeba naprędce coś błyskotliwie skomentować i potrzebna jest szybka improwizacja. W pewnych momentach emocje sięgają zenitu – publiczność daje się absolutnie uwieść skeczom z ciętą ripostą, odważnym i inteligentnym (o poprawności politycznej, ubezpieczeniach, kolejach państwowych i nie tylko), ale i kompletnie absurdalnym (chińska piosnka w wykonaniu Katasi – majstersztyk!). Kabaret "Made in China" / Fot. Joanna Galas

Widać, że trójka kabareciarzy wykorzystuje swój warsztat maksymalnie i nie idzie na półśrodki. Wbrew nazwie: "Made in China", która kojarzy nam się stereotypowo raczej z taniochą i kiczem, wcale nie otrzymujemy podróbek. Program jest najlepszej próby, Kasia, Artur i Słowik dają z siebie wszystko, co najlepsze – litry potu na scenie to nie dlatego, że za kulisami było ciasno, ale dlatego, że na scenie "odbywał się" właśnie świetny kabaret.
Więc jeśli jest ktoś, kto ma ochotę wspomnieć, że w Zbąszyniu nie dzieje się nic ciekawego, to współczuję mu krótkowzroczności.

Zdjęcia- Joanna Galas
tekst - Anita Rucioch-Gołek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Nie tylko to w Zbąszyniu potraficie i chwała WAM za to !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, żyłam siatkówką wczoraj i dzisiaj, zrobiłam zdjęcia (słabym aparatem), ale chciałam pokazać że potrafimy w Zbąszyniu gościć młodych z całej Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać, mistrzostwa Polski i to, że tylu młodych ludzi pasjonuje siatkówka zamiast marnotrawienie czasu przed telewizorem lub grami komputerowymi jest nieinteresujące.
Ani z takiego chłopca-siatkarza VIP, ani celebryta, ani też mógłby stanowić przykład dla innych kanapowców, pilotowców i leniuchów. To po co na nich zwracać uwagę? Dobrze że Ty zwróciłaś i mimo tego, o czym piszesz, niektórzy zdążyli i tak to wyłapać. Tak trzymaj :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Te nasze lokalne wiadomości są spychane na sam koniec.
Przekonałam się, że nawet Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej nie potrafiły się przebić w W24, a to tylko dlatego ze odbyły się w małej miejscowości, za to z doskonałymi boiskami do uprawiania tego sportu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żałuję, że nie słyszałam tej chińskiej piosenki :) Co do ostatniej sekwencji artykułu : niektórzy autorzy Wiadomości24 doskonale wiedzą jak szeroki wachlarz imprez króluje w Zbąszyniu:)Doroto dziękuję za to, że dzięki Tobie, wiara w dziennikarza obywatelskiego nie podupadła jeszcze we mnie. Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zbąszyń dzięki artykułom Doroty Michalczak, pokazuje nam jak wiele dzieje się poza miastami typu Warszawa, Gdańsk, czy Kraków.
Doroto, jesteś ambasadorem swojego miasta i chciałem Ci wyrazić swój podziw za jego promowanie i popieranie w wielu artykułach. Jak widzę robisz to, bo kochasz swoje miasto i nie jest dla Ciebie problemem tak wiele poświęcać mu czasu. To naprawdę wyjątkowa postawa w obecnych czasach. Ludzie przeważnie myślą tylko o sobie... Na szczęście są wyjątki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.