Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27768 miejsce

Zbąszyń. "KUVERT LIGA" - 2010/2011

W Zbąszyniu, trwają rozgrywki halowej piłki nożnej "Kuvert Liga". Ponad 300 zgłoszonych zawodników, rozegra 100 meczów ligowych.

W Zbąszyniu, trwają rozgrywki Zbąszyńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W tym roku nosi ona nazwę "Kuvert liga". To dzięki wsparciu i dużemu zaangażowaniu się w działalność, na rzecz rozwoju halowej piłki nożnej firmy "Kuvert Polska'.

Rozgrywki II ligi. Wicherek - Kuvert Woda w Stodole / Fot. Dorota MichalczakDo V już edycji rozgrywek zgłosiło się 26 drużyn ze Zbąszynia, Zbąszynka, Kręcka, Kosieczyna, Zakrzewa, Belęcina, Przyprostyni, Jastrzębska i Trzciela.
Podzielono je na I, II i po raz pierwszy III ligę. W lidze III grają wyłącznie zespoły nowe, które zgłosiły chęć udziału w bieżącym sezonie. Liga I i II to drużyny już dobrze znane w zbąszyńskich rozgrywkach– mówi dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Tomasz Szczechowicz.

Rozgrywki rozpoczęto w niedzielę 28 listopada. Kontynuowane są w każdy weekend i potrwają do drugiej połowy stycznia 2011 roku.

W pierwszej lidze na prowadzeniu jest zespół Old Boy z 16 punktami po sześciu rozegranych kolejkach spotkań. 12 punktów w pięciu meczach zgromadzili Blokersi. Na trzecim miejscu
plasuje się drużyna Ogień w Szopie. Liga druga rozegrała do tej pory 4 kolejki spotkań, dziś kolejne 8 meczów. Dwie rundy po 12 minut. W meczu grają dwie drużyny, pięcioosobowe i bramkarz. Na ławce rezerwowej zasiada po 5 zawodników z każdej drużyny.

W trzeciej lidze prowadzi Lux Torpeda z kompletem punktów po czterech spotkaniach przed Skorumpowanymi – 10 punktów.rozgrywki Zbąszyńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. / Fot. Dorota Michalczak

Ponad 300 zgłoszonych zawodników, rozegra 100 meczów ligowych. Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Nagrodzeni zostaną zawodnicy indywidualne: najskuteczniejszy strzelec, najlepszy bramkarz, oraz najlepszy zawodnik rozgrywek w I, II i III lidze.

Na podsumowanie rozgrywek musimy jednak poczekać do 22 stycznia 2011 r. Organizatorami zawodów są: Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Gimnazjon" i firma "Kuvert Polska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mnich1
  • mnich1
  • 20.12.2010 11:32

Typy na każdą Ligę http://www.typ-dnia.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.