Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Międzynarodowy turniej unihokeja 8.Polish Cup 2013

Współautorzy: Dorota Michalczak

W dniach 1-3 lutego 2013 w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji odbył się międzynarodowy turniej unihokeja 8.Polish Cup 2013. W turnieju brało udział sześć drużyn; z Polski, Szwajcarii, Czech, Norwegii, Węgier i Niemiec.

8.Polish Cup
W dniach 1-3 lutego 2013 w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji odbył się międzynarodowy turniej unihokeja 8.Polish Cup 2013. W turnieju brało udział sześć drużyn; z Polski, Szwajcarii, Czech, Norwegii, Węgier i Niemiec.

Międzynarodowy turniej unihokeja 8.Polish Cup 2013 / Fot. Dorota MichalczakPierwszy mecz odbył się 1 lutego o godzinie 10., został rozegrany pomiędzy reprezentacją Polski, a reprezentacją Czech.

Unihokej, jak co roku, przyciągnął na halę sportową wielu kibiców. Mecz Polska-Czechy wywołał wiele emocji i mimo przegranej naszej reprezentacji wszyscy opuszczali „Zbąszyniankę” w dobrym humorze. Przed kolejnym meczem miała miejsce uroczystość otwarcia turnieju. Najważniejsze słowa „8.Polish Cup uważam za otwarte... „padły z ust Burmistrza Zbąszynia Tomasza Kurasińskiego. Kilka słów usłyszeliśmy również od Prezesa Polskiego Związku Unihokeja, Marka Budzińskiego. Flagi narodowe biorących udział w turnieju drużyn zostały uroczyście wprowadzone i wyprowadzone przez zbąszyńskie cheerleaderki „Chilli”.

O część artystyczną zadbały dwie dziewczyny z Liceum w Zbąszyniu. Kornelia Krawczyk oraz Paulina Kwiatkowska wykonały utwór Patrycji Markowskiej. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

Następny mecz odbył się tego samego dnia o godzinie 18. Tym razem na boisku spotkały się reprezentacje Szwajcarii i Czech. Spotkanie zostało rozgrywane na wysokim poziomie, ponieważ obydwie drużyny walczyły o końcowe zwycięstwo w całym turnieju oraz podział miejsc na podium.

Czytaj więcej -------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jadziu, lubię bywać a hali sportowej, czy tam gdzie są sportowcy.
Tutaj są moje zdjęcia, mam filmiki ze spotkania.
Co do tekstu, to najważniejsze zdanie jest na samym końcu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No proszę, moja Dorotka jako sprawozdawca sportowy? Tego jeszcze nie widziałam :) Czego tu się po Tobie jeszcze można spodziewać? :) Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.