Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń - Nądnia. II piknik rowerowy [Zdjęcia]

Niedzielnym popołudniem - 5 maja 2013 r. spora grupa zroweryzowanych mieszkańców Zbąszynia, w towarzystwie władz miasta, zaopatrzona w dobre humory udała się na piknik do wsi Nądnia. Na każdego uczestnika pikniku czekał smaczny poczęstunek.

1 z 30 Następne zdjęcie
Zdjęcie: 5 maja 2013 r. II piknik rowerowy Zbąszyń - Nądnia. Organizatorzy pikniku;Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Nądnia, Urząd Miejski oraz Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu.Fot. Dorota Michalczak
5 maja 2013 r. II piknik rowerowy Zbąszyń - Nądnia. Organizatorzy pikniku;Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Nądnia, Urząd Miejski oraz Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu.
Fot. Dorota Michalczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

@ Katarzyna Bartkowska Dzisiaj 18:11

Katarzyno właśnie że miałam na starcie 0 i to nie jeden raz, dlatego też zainteresowało mie to, dlaczego tak się dzieje.
Dzisiaj wiem .....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozumie, Pani Doroto, że Pani się nie przytrafiły sytuacje, że miała Pani zero na starcie, ale Pani podpatrzyła, jak ktoś inny nie wystartował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez długi majowy weekend udało mi zwiedzić kawałek Polski. Z radością stwierdzam ,że ścieżki rowerowe " rosną " w oczach , jest na nich coraz więcej amatorów turystyki rowerowej , większe bezpieczeństwo dla tej grupy podróżujących . Gdyby jeszcze pociągi przystosowane w większym rozmiarze do obsługi turystów rowerowych mknęły po naszych torach byłaby sielanka.Ale to marzenie na razie - niech się spełni. Pozdrawiam cyklistów .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie imprezy jednoczą społeczeństwo: bycie razem, rozmowy, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń, wyjście do ludzi. Nie zamykamy się w swoich czterech ścianach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie brawa za pokazanie takich pięknych zrywów! 5:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To było wspaniałe popołudnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękny niedzielny wypoczynek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

organizatorzy pikniku - zapowiadają, że wydarzenie zostanie wpisane w kalendarz cyklicznych imprez rekreacyjnych gminy Zbąszyń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że są takie lokalne inicjatywy, które ludzi wyciągają z domu /np od oglądania telewizji/. Świetnie, że Pani to pokazuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

sezon rowerowy i pogoda czegóż chcieć więcej no może to by pogoda sprzyjała dłużej i jak autorka wspomniała ścieżek rowerowych więcej potrzeba a z tego same korzyści ;-) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.