Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Nocny Turniej Siatkówki Plażowej – Copex Cup

W nocy z 3 na 4 sierpnia grono siatkarzy plażowych walczyło w turnieju "Copex Cup" zaliczanym do klasyfikacji Grand Prix Zbąszynia. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: młodzik, "open", "old boy", oraz kobiety.

Zbąszyń. Nocny Turniej Siatkówki Plażowej – Copex Cup / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiNocny Turniej Siatkówki Plażowej – Copex Cup
W nocy z 3 na 4 sierpnia grono siatkarzy plażowych walczyło w turnieju „Copex Cup”zaliczanym do klasyfikacji Grand Prix Zbąszynia. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: młodzik , „open”, old boy” oraz kobiety. Łącznie w całym turnieju zagrało 50 duetów.

Zbąszyń. Nocny Turniej Siatkówki Plażowej – Copex Cup / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiW kategorii „old boy” mecze rozgrywało 6 drużyn liczonych do klasyfikacji końcowej oraz dwa zespoły żeńskie, które w bezpośrednim spotkaniu walczyły o miejsce pierwsze w kategorii kobiet. Wygrywając mecz z przeciwniczkami (Joanna Osińska/Oliwia Szulc), zawodniczki z duetu Magdalena Kaszuba/Kinga Legieta wywalczyły sobie zwycięstwo.

W meczu finałowym „old boy’ów” na boisku spotkały się duety Bąkiewicz/Bąkiewicz przeciwko Woźny/Krzyżański. Mecz ten zakończył się zwycięstwem duetu Bąkiewicz/Bąkiewicz co oznaczało że miejsce II w turnieju należy do zespoły Woźny/Krzyżański. Na miejscu III znalazł się zespół Frasz/Hajduk, po wygranym meczu z Smerda/Hofbauer.

Zbąszyń. Nocny Turniej Siatkówki Plażowej – Copex Cup / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiNajliczniejszą kategorią okazałą się kategoria „open”. 22 zespoły walczyły o zwycięstwo systemem brazylijskim. W półfinale spotkały się zespoły które nie miały na swoim koncie żadnej porażki z zespołami po jednym przegranym meczu. Półfinał rozpoczął się meczem Nowak/Dura przeciw Szczechowicz/Busch, który okazał się zwycięski dla duetu Nowak/Dura. Następnie został rozegrany mecz pomiędzy Kozik/Kozik, a Szczechowicz/Andryszewski. Tym razem awans do finału wywalczył sobie duet Szczechowisz/Andryszewski. W meczu o miejsce III sukces odniosła drużyna Kozik/Kozik, pokonując Szczechowisz/Busch. W meczu finałowym drużyna Szczechowicz/Andryszewski wygrała z Nowak/Dura zdobywając miejsce I w turnieju.

Czytaj więcej ------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.