Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24619 miejsce

Zbąszyń. Nowa atrakcja - zjeżdżalnia nad jeziorem [Zdjęcia]

Od 27 lipca 2013 r. na plaży miejskiej w Zbąszyniu, czynna jest duża zjeżdżalnia. Bezpłatnie korzystać z niej mogą mieszkańcy miasta i gminy, oraz wszyscy wypoczywający nad Jeziorem Błędno. To wielka atrakcja, nie tylko dla dzieci.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Budowa zjeżdżali kosztowała około 200 tys. zł.To wielka atrakcja dla wypoczywających nad jeziorem.Fot. Dorota Michalczak
Budowa zjeżdżali kosztowała około 200 tys. zł.
To wielka atrakcja dla wypoczywających nad jeziorem.
Fot. Dorota Michalczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Atrakcja głównie dla dzieci. Gdyby wszyscy mieli możliwość wyjazdu nad morze to nie była by zjeżdżalnia atrakcją. Jednak niestety (...) cieszmy się tym co mamy i od kiedy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję zjeżdżalni nad jeziorem . Zadowoleni dorośli i dzieci (wiem od znajomych). Dzieje się w tym Zbąszyniu. Dzięki twoim relacjom Dorotko. Pozdrawiamy .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Atrakcja na pewno duża , takie zjeżdżalnie rosną jak grzyby po deszczu w miejscowościach z akwenami wodnymi , nad morzem są prawie w każdej miejscowości. Moje dziecko zachwycało się nimi 10 lat temu własnie nad morzem . Fajna relacja , bardzo szczegółowa . jeżeli chodzi o dokumentację zdjęciami, ale ja nie chciałabym aby moje fałdki (na szczęście jeszcze nie mam) były atrakcją na wiadomościach ogólnych. Pozdrawiam z Czaplinka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.