Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Podziel się tym co najcenniejsze

W piątek, 23 września 2011 r. w godzinach 9-14, w Zespole Szkół nr 2, w Zbąszyniu, odbędzie się akcja poboru krwi. Zapraszamy do oddawania krwi, zdrowe osoby w wieku 18-65 lat.

Plakat informacyjny / Fot. Dorota MichalczakW piątek 23 września 2011 r. w godzinach 9-14, zapraszam do oddawania krwi, zdrowe osoby w wieku 18-65 lat - w Zespole Szkół nr 2, ulica 17 Stycznia w Zbąszyniu.

Przyjedzie ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania, gdzie powędruje zebrana krew.

Nie wahaj się z podjęciem decyzji o zostaniu honorowym krwiodawcą. Dołącz do naszego grona już teraz. Czekamy właśnie na ciebie.

Podziel się odrobiną cennych kropli z tymi, którzy na nią bardzo czekają. Tobie nic nie ubędzie, a uratujesz zdrowie i życie chorych. Poprzez oddawanie krwi nasz organizm się uodparnia i mniej zapadamy na choroby, a to także jest dla nas cenne. W Pracowni Diagnostyki Wirusów zostaną wykonane badania każdej donacji krwi w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu B i C, wirusa HIV, kiły.

Z kolei pracownia serologiczna oznaczy grupę krwi w układzie ABO i Rh, a także wykona pozostałe badania. Każdy krwiodawca może otrzymać wyniki swoich badań, wpis grupy krwi dokonany będzie do legitymacji krwiodawcy.

Zanim zgłosisz się do punktu poboru krwi, zapoznaj się z informacjami na stronach:
Jak zostać krwiodawcą
Zostań dawcą
Informacja o chorobach zakaźnych

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.