Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24216 miejsce

Zbąszyń. Posiedzenie Rady Głównej i odznaczenia ZHDK

18 czerwca 2011 zbąszyński Klub Krwiodawców "Cenne Krople" był organizatorem Posiedzenia Rady Głównej. Do Zbąszynia zjechali prezesi Klubów Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP, z różnych stron Polski. Z rąk Prezesa Rady Głównej zasłużeni honorowi dawcy krwi otrzymali odznaczenia.

Dawid Kubiak ze Zbąszynka. / Fot. Dorota Michalczak18 czerwca 2011 zbąszyński Klub Krwiodawców "Cenne Krople" był organizatorem Posiedzenia Rady Głównej. Do Zbąszynia zjechali prezesi Klubów Stowarzyszenia Honorowych dawców krwi z Białegostoku, Puław, Polic, Dąbrowy Górniczej, Kielc, Konina, Turku, Zdzieszowic, Rudy Śląskiej, Śremu, Wałbrzycha, Nowego Sącza, Ostrowa Wielkopolskiego.

Posiedzenia takie odbywają się 4 razy w roku.
Spotkania są okazją do wymiany doświadczeń, zapoznania się z działalnością klubów w innych regionach oraz do bliższego poznania kolegów. Przy okazji uczczono Światowy Dzień Krwiodawcy, który przypada 14 czerwca.

Gospodyni - Prezes Klubu „Cenne Krople” przygotowała dla gości prezentację, której hasło brzmiało "Zdrowe odżywianie mam we krwi". Był to pokaz żywności, połączony z degustacją. Na stole znalazły się dietetyczne sałatki z ryżu, makaronu, pasztet z dzika i jelenia, surówki, kompot z truskawek i wiele innych smakołyków.Odznaczenie Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia otrzymuje Jarosław Majerowicz z rąk prezesa SHDK RP Tomasza Ogrodnika. / Fot. Dorota Michalczak

Prezentacja potraw i ich degustacja możliwa była dzięki wsparciu przez Urząd Miasta w Zbąszyniu i pana Ireneusza Sobkowiaka z Siedlca. Dziękujemy!

Sobotnie posiedzenie Rady Głównej SHDK RP poprzedziło wręczenie odznaczeń Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III, II i I stopnia oraz Zasłużony Działacz SKDK RP. Wśród 16 odznaczonych byli dawcy z Nowego Tomyśla, Zbąszynka, Borui Kościelnej i Zbąszynia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

agro
 • agro
 • 16.08.2012 08:29

Nie wiem czy ktoś się w ogóle orientuje ,ale nie ma takiego odznaczenia jak "Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I , II , czy III stopnia". Chyba ,że jest to odznaczenie nadawane przez to stowarzyszenie i przez nie wymyślone. Ale wówczas nie można pobierać na nie tańszych leków w aptekach.Jest to bezprawne!
Legitymację ZHDK mają nieco inną nazwę od 2006 roku! Na podstawie ustawy nadanej przez Ministra Zdrowia!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
MARAS1
 • MARAS1
 • 23.06.2011 21:28

Do Czepialskiego ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie!!!
Hola, hola, nie tędy droga. Materiał jest o krwiodawcach i wdzięczna będę za komentarze dotyczące tych ludzi.
Temat sporów pozostawmy. Głodnych zapraszam... tutaj.... link
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
czepialski
 • czepialski
 • 23.06.2011 11:16

do marasa1
Nie musisz używać dużych liter aby wyrazić swoją opinię , wystarczy jak będziesz czytał ze zrozumieniem , czepialski nie obraża nikogo , jeżeli tak uważasz to proszę o przykłady - bo krzyczeć to czepialski tez potrafi.odchodzisz od tematu jak brakuje argumentów, czyli pisanie do pisania> A co to znaczy pod publikę to nie bardzo rozumie w przypadku pisania komentarzy , przecież pisze się do ludzi prawda? i jeszcze jeżeli chodzi o oceny to czepialski nie wie kto taki mądry wymyślił ocenianie ocen czyli komentarzy , bo komentarz jest jakąś rodzaju oceną, czyli masło maślane .Czepialski kończy jakiekolwiek uwagi na tym forum , bo tutaj jak się nie kadzi i nie liże po... to jest źle odbierane. Z uszanowaniem. Pani Dorocie życzę najlepszego i pozdrawiam , tak trzymać i nie poddawać się różnym takim czepialskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MARAS1
 • MARAS1
 • 23.06.2011 08:52

DO CZEPIALSKIEGO-KOLEGO TWOJA ODPOWIEDŻ UTWIERDZA MNIE W PRZEKONANIU ŻE JEDNAK ROBISZ WSZYSTKO POD PUBLIKE CO DO SARKAZMÓW TO ODNOSZE WRAŻENIE ŻE TY BARDZO LUBISZ JELENIE OCZYWIŚCIE TYLKO TE NA DWÓCH NOGACH I MOŻESZ SIĘ PRZY NICH DOWARTOŚCIOWAĆ BO JAK SAM PISZESZ MOŻNA ICH SPOTKAĆ WSZĘDZIE UWAŻAM RÓWNIEŻ ŻE PISZĄC TAKIE TEKSTY NIE INTERESUJĄ CIĘ ZWIERZĘTA TYLKO OBRAŻANIE INNYCH LUDZI BO Z TWOJEJ WYPOWIEDZI WYNIKA ŻE TYLKO TWÓJ PUNKT WIDZENIA JEST SŁUSZNY A WSZYSCY INNI WOKÓŁ CIEBIE TO JELENIE NA DWÓCH NOGACH AHA JESZCE JEDNO ODNOŚNIE OCENY WYPOWIEDZI JA NIE MUSZĘ SIE DOWARTOŚCIOWYWAĆ I PRZY SWOJEJ WYPOWIEDZI NIE POTRZEBUJE ZAZNACZAĆ ŻE OCENA JEST POTYTYWNA A PRZY INNEJ ŻE JEST NEGATYWNA TAK JAK TY TO ZROBIŁEŚ BO PRZY TEJ ILOŚCI OSÓB OCENIAJĄCYCH NAPRAWDE TO WIDAĆ MIMO TO ŻYCZE CI SAMYCH PRZYJEMNOŚCI...

Komentarz został ukrytyrozwiń
czepialski
 • czepialski
 • 22.06.2011 22:59

do marasa.
Kolego o dziku nie wspominam , bo to barbarzyństwo na dzikach jest powszechne , a czepialskiego zdziwiło ,że do tego barbarzyństwa doszły już jelenie , dziwi mnie tylko ,ze opisując to zdrowe jedzenie wspomina się o takich potrawach jak pasztety z dzika , jelenia , czepialski uwąża ,że ktoś tutaj przesadził , a jak Pan maras 1 nie rozumie sarkazmu mojej wypowiedzi to współczuję.I nie czepialski pisze pod publikę , bo mu to nie potrzebne. a jeleni szukać daleko nie potrzeba wystarczy rozejrzeć się wokół znajdzie się takich na dwóch nogach , których chciałoby się przekręcić na pasztet. Z uszanowaniem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
maras1
 • maras1
 • 22.06.2011 22:32

ja też nie poluje na jelenie ale Pan Czepialski poluje chyba na wszystko co się pojawia w internecie zauważył że nie powinno się polować na jelenia i jeść z niego pasztet a nic nie wspomniał o dziku który był drugim składnikiem dania chyba że dla tego Pana była to domowa świnka którą można jeść jego zdaniem uważam że wszystko co napisał to zrobił to tylko pod publike bo co to za obrońca dzikich zwierząt co pomija dzika tak że Pani Doroto proszę się nie przejmować tym Panem Czepialskim bo sama jego nazwa mówi że czepia się wszystkiego uważam również że odpisując tekst temu Panu że spytaj Pelli i Wacka kogoś tu obrażamy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czepialski , ja nie poluję na jelenie, i nie wiem za kogo przyczyną zginął.
Spytaj Pelli i Wacka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czepialski
 • czepialski
 • 22.06.2011 10:13

Hmm.., czepialski bardzo przywiązuje wagę do zdrowego odżywiania , ale się zasmucił jak poczytał ,że powinien jeść pasztet z jelenia, gdzie czepialski znajdzie jelenia nad morzem ,żeby go na pasztet przekręcić?Z uszanowaniem dla Pani Pani Doroto, proszę mi powiedzieć , kto tego jelenia upolował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.