Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Przyjedź na X Spływ Kajakowy Szlakiem Karola Wojtyły

Burmistrz Zbąszynia, Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, zapraszają na X Spływ Kajakowy Szlakiem Karola Wojtyły, 7-8 czerwca 2014 r. Zgłoszenia do 30 maja 2014, osobiście, telefonicznie lub e-mail centrumsportu-zbaszyn@wp.pl.

Burmistrz Zbąszynia, Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, zawiadamiają i serdecznie zapraszają do uczestnictwa w X Spływie kajakowym rzeką Obrą- szlakiem Karola Wojtyły 7-8 czerwca 2014 r.

Zapisy na X Spływ Kajakowy Szlakiem Karola Wojtyły / Fot. Dorota MichalczakRzeka Obra - długości 254 km, swój bieg rozpoczyna na wysoczyźnie Kaliskiej, kończy, wpadając do Warty. Na odcinku ponad 200 km są doskonałe warunki do uprawiania turystyki kajakowej. W dolnym biegu rzeka przepływa przez Zbąszyń,Trzciel, Międzyrzecz.


Zbąszyń miasto położone w województwie wielkopolskim, tuż przy granicy z woj. lubuskim, posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Szlak kajakowy jest uroczy, wije się wśród malowniczych lasów i łąk. W tak pięknym otoczeniu można doskonale wypocząć i zregenerować siły. Czyste powietrze, wody jezior i rzek oraz lasy, zachęcają do spędzenia właśnie tutaj wolnego czasu.

Zapisy na X Spływ Kajakowy Szlakiem Karola Wojtyły / Fot. Dorota MichalczakOrganizatorzy zapraszają Państwa na dwa dni niezapomnianych przeżyć na wodach rzeki Obry. Start spływu w Kopanicy, przez Zbąszyń, Lutol Suchy do Trzciela. Zainteresowani uczestnictwem w tej imprezie mogą zgłosić swój udział do dnia 30 maja 2014 r. w siedzibie Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji ul. Mostowa 10 a, 64-360 Zbąszyń tel. (68)3868050, lub e-mail - centrumsportu-zbaszyn@wp.pl

Szczegóły i regulamin uczestnictwa dostępny na stronie Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Sławku każda pogoda jest dobra, żeby przeżyć wspaniałą przygodę.
Może kajakarzy będzie prowadziło rzekami Obry słoneczko, planując spływ nigdy się nie jest pewnym co ześlą niebiosa.
Pomimo to zapraszam, warto poznać uroki ziemi zbąszyńskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię spływy kajakowe, ale musi być dobra pogoda...Ślę pozdrowienia...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszamy do Zbąszynia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.