Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Siatkówka - PKS MOS Zbąszyń i UKS SMS JOKER Piła

W sobotę 22 lutego w hali "Zbąszynianka" rozegrano pierwszy pojedynek ćwierćfinałowy, fazy play-off, rozgrywek III ligi siatkówki mężczyzn pomiędzy PKS MOS Zbąszyń i UKS SMS JOKER Piła.

Emocji nie brakowało
 / Fot. Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiSpotkanie było bardzo wyrównane, o czym nie świadczy rezultat końcowy. Wynik zmieniał się na korzyść jednej lub drugiej drużyny, lecz żadna nie mogła zdobyć bezpiecznej przewagi, która pozwoliłaby kontrolować wydarzenia na boisku. Nasza drużyna pokazała się swojej publiczności z jak najlepszej strony. Nie traciła woli walki, stanowiła prawdziwy zespół, walczyła o każdą piłkę wzajemnie się dopingując przez całe spotkanie.

Sportowe zachowanie
 / Fot. Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiMiła atmosfera na boisku i gorący doping widzów spowodowały, że w końcówkach poszczególnych setów nasz zespół okazywał się lepszy od drużyny gości, zwyciężając ostatecznie 3:0 silnych przeciwników z Piły. W poszczególnych partiach 25:18, 30:28,25:21.

Kolejny mecz wkrótce
 / Fot. Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiW ocenie trenerów i widzów było to jedno z najlepszych spotkań rozegranych w tym sezonie przez zbąszyńskich siatkarzy. Do awansu w meczu rewanżowym w Pile 8 marca wystarczy wygranie jednego seta. To jednak nie będzie wale łatwe zadanie.


Gratulujemy trenerom i zawodnikom życząc awansu do półfinału!

Tekst, foto - Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
64-360 Zbąszyń

ul. Mostowa 10 A
68 38 68 050

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.