Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Wkrótce rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Unihokeja

W dniach 10-12 września 2010 w halach sportowych Babimostu, Rakoniewic i Zbąszynia odbędzie się drugi Międzynarodowy Turniej Unihokeja Mężczyzn 2. Polish Open. Unihokej jest sportem drużynowym, jedną drużynę stanowi 6 zawodników.

W dniach 10-12 września 2010 w halach sportowych Babimostu, Rakoniewic i Zbąszynia odbędzie się drugi Międzynarodowy Turniej Unihokeja Mężczyzn 2. Polish Open w kategorii mężczyzn. Będzie to bardzo silnie obsadzony turniej, dodatkowo mecze towarzyskie zostaną rozegrane wśród reprezentacji juniorów starszych Danii, Słowacji i Polski.

Plakat / Fot. Plakat MistrzostwBardzo wysoko ocenia się pracę Komitetu Organizacyjnego włożoną w 2008 i 2009 roku w przygotowanie Mistrzostw Świata U-19, Turnieju Polish Cup, Polish Open i National Cup, przez międzynarodowe władze unihokeja.

Podkreślona została wzorowa organizacja i wspaniała atmosfera zbąszyńskiej hali sportowej "Zbąszynianka", jaka stworzyli przybyli na zawody kibice.

Poprzednie zawody na długo pozostaną w pamięci społeczeństwa naszego miasta i powiatu podkreśla Tomasz Szczechowicz Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Efektem tych działań jest przydzielenie nam organizacji turnieju w roku 2010.

Turniej odbędzie się w dniach 10-12 września 2010 r. W sumie w zawodach wystartuje sześć reprezentacji narodowych: Czechy (4), Dania (9), Finlandia (1), Norwegia (6), Polska (12), Szwecja (2). W nawiasach podane są miejsca, które zajęły zespoły podczas ostatnich Mistrzostw Świata w roku 2008.

Ostatni mecz turnieju zostanie rozegrany w niedzielę 12 września 2010 w Zbąszyniu, pomiędzy aktualnymi mistrzami świata Finami i wicemistrzami świata– Szwedami. Bezpośrednio po tym spotkaniu odbędzie się dekoracja wszystkich drużyn i uroczystość zakończenia turnieju 2.Polish Open.

Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Atrakcją dla kibiców będą specjalne konkursy i występy artystyczne, umilające czas w czasie przerw meczowych. Dodatkowo wśród młodzieży gimnazjalnej Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji ogłosiło piątą edycję konkursu "Przyjazny Kibic", który zawsze wprowadza niesamowitą atmosferę na widowni zbąszyńskiej hali sportowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.09.2010 09:03

Żeby nie relacje Doroty, to chyba nic nie wiedzieli byśmy o wydarzeniach ze Zbąszynia :) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Musi się dużo dziać, i muszą być informacje o Zbąszyniu. Chociaż to małe miasteczko to ma swoje osiągnięcia.
Zainteresowanych tym sportem zapraszam w piątek, sobotę i niedzielę także do Rakoniewic i Babimostu.
Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dużo się dzieje w Zbąszyniu, ale nie wiedzielibyśmy o tym, gdybys nam tego Dorotko nie przekazała:) Na pewno doceniają to włodarze miasta i inni aktywnie uczestniczący w tych działaniach. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miasteczko, fak małe. Za to ludzie z pomysłami i zapałem do pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sporo się dzieje w tym Waszym Zbąszyniu. ;) A Pani wszechstronność jest godna podziwu! :) /5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.