Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń. Wystawa Pawła Dudko pod tytułem "Znikać"

Zbąszyńskie Centrum Kultury zaprasza 18 listopada 2011 roku o godzinie 17.00 do Galerii Baszta, na wystawę Pawła Dudko "Znikać".

Plakat informacyjny / Fot. Organizator wystawy Zbąszyńskie Centrum Kultury zaprasza 18 listopada 2011 roku o godzinie 17.00. do Galerii Baszta na wystawę Pawła Dudko pod tytułem "Znikać".

Paweł Dudko urodził się w 1987 r. na Białostocczyźnie, tam też się wychował. Jest absolwentem kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej, stażystą na Katedrze Architektury Wnętrz. Od 2008 roku prezes Studenckiego Koła Naukowego "Forma".

Aktywny twórca w dziedzinach fotografiki, multimediów i działań w przestrzeni. Współorganizator i inicjator "Przeglądu Krótkich Form Filmowych 4'61"

Nagrody i wystawy Pawła Dudko

W 2008 roku zdobył II nagrodę w konkursie fotograficznym "Człowiek obok mnie" - Białostocki Ośrodek Kultur, w 2009 – zostaje laureatem konkursu fotograficznego "Życie jest piękne" w Kielcach, natomiast w roku 2010 otrzymuje wyróżnienie SARP Białystok za inżynierski projekt dyplomowy"Schronisko pielgrzymkowe".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zapewne ciekawe !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Warto zobaczyć wystawę .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.