Facebook Google+ Twitter

Zbąszyń - zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2

W dniu dzisiejszym mury Zespołu Szkół nr 2 w Zbąszyniu opuszczają absolwenci Technikum Technologii Drewna i Technikum Technologii Odzieży. Dzisiaj są już wolni, przed nimi matury rozpoczynające się od 4 maja 2010.

Wręczanie świadectw ukończenia szkoły / Fot. Dorota MichalczakUczniowie dwóch klas Technikum Technologii Drewna i jednej klasy Technikum Technologii Odzieży dziś opuścili mury Zespołu Szkół nr 2 w Zbąszyniu. Absolwentów słowami uznania i pochwałami pożegnał dyrektor szkoły, Marek Furmann, wychowawcy klas, nauczyciele, młodsi uczniowie, rodzice oraz zaproszeni na uroczyste zakończenie roku szkolnego goście.

Poczet sztandarowy / Fot. Dorota Michalczak Tradycyjnie spora grupa młodzieży otrzymała nagrody i pochwały. Pracowali na to przez cały okres nauki. Nowotomyski starosta ufundował medal "Złoty Absolwent", otrzymała go najlepsza uczennica Anna Maćkowiak. Dwie nagrody ufundowane przez burmistrza miasta w Zbąszyniu trafiły do uczniów - Andrzeja Pichnika i Mateusza Sołtysika. Nagrodę dyrektora szkoły odebrał Adrian Szott. Były też nagrody za osiągnięcia sportowe.

Uczniowie, którzy podjęli poważną decyzję o byciu honorowym dawcą krwi otrzymali od członka Rady Głównej Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP nagrody. Swoje wyróżnienia przyznały również zakłady pracy, w których chłopcy i dziewczęta odbywali przez kilka lat nauki praktyki zawodowe.

To już jest koniec nauki w Technikum / Fot. Dorota MichalczakUroczystość zakończyła się krótkim występem artystycznym absolwentów i uczniów klas młodszych oraz podziękowaniami skierowanymi pod adresem dyrektora i nauczycieli szkoły, rodziców i gości.

Od dzisiaj uczniowie są już wolni, przed nimi jeszcze matura. Pierwszy egzamin odbędzie się już we wtorek 4 maja. Potem czeka ich decyzja o podjęciu dalszej nauki lub pracy.

Ale to już było i nie wróci więcej...

Zobacz fotorelację z uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Zbąszyń: zakończenie roku szkolnego w ZS nr 2. Fotogaleria

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Teraz tylko pomyśnie zdać maturę. Powodzenia!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.