Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16964 miejsce

Zbąszyń. Zostań dawcą krwi i potencjalnym dawcą szpiku

10 lutego 2012 r. w Zbąszyniu będzie można oddać krew w Zespole Szkół nr 2, przy ul. 17 stycznia. Osoby chcące zostać potencjalnymi dawcami szpiku mogą zgłosić się w tym dniu na akcję. Zostanie od nich pobrana krew do badań.

Plakat informacyjny / Fot. Dorota Michalczak Klub SHDK RP "Cenne Krople" w Zbąszyniu zaprasza na akcję poboru krwi 10 lutego 2012 roku, do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Zbąszyniu, ul. 17 stycznia.

Na osoby chcące podzielić się cennym darem jakim jest krew, będzie czekała ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania od godziny 9 do 14.

Dawcą może zostać każda zdrowa osoba od 18 do 65 roku życia. Każdorazowo pobierane jest od dawcy 450 ml krwi. Tym cennym darem możemy dzielić się w odstępach ośmiotygodniowych, nie częściej jednak niż 4 razy w roku kobiety i 6 razy w roku mężczyźni.

Osoby chcące zostać potencjalnymi dawcami szpiku mogą zgłaszać się na akcje krwiodawstwa obsługiwane przez RCKiK w Poznaniu, zostanie od nich pobrana krew do badań, a o wyniku zostaną poinformowani listownie.

Plakat konkursowy / Fot. Estera Wechterowisz - uczennica SP w ŁomnicyMożesz wesprzeć działalność organizacji - Klubu SHDK RP "Cenne Krople" w Zbąszyniu, poprzez przekazanie 1 procenta swojego podatku, rozliczając się za rok 2011. W zeznaniu podatkowym - w odpowiedniej rubryce należy wpisać KRS 0000186577 z zaznaczeniem - na działalność Klubu Cenne Krople, Rada Główna po otrzymaniu wpłaty z Urzędu Skarbowego przekaże je na rzecz klubu w Zbąszyniu.

Zanim zgłosisz się do punktu poboru krwi, zapoznaj się z informacjami na stronach:
Jak zostać krwiodawcą
Zostań dawcą
Informacja o chorobach zakaźnych

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.