Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30754 miejsce

Zbąszynek. Zostań honorowym dawcą krwi

W środę, 16 lutego w Zbąszynku, odbędzie się akcja poboru krwi. Czekamy na zdrowe, pełnoletnie osoby od godziny 9. do 12. w Zespole Szkół Technicznych ul. Kolejowa4 (internat). Nie bądź obojętny. Zostań honorowym dawcą krwi.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi RP, Klub "Cenne Krople" w Zbąszyniu zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się 16 lutego 2011 r. (środa) w Zbąszynku. Czekamy na zdrowe, pełnoletnie osoby od godziny 9 do 12 w Zespole Szkół Technicznych ul. Kolejowa4 (internat). Nie bądź obojętny, przyjdź.

Plakat informacyjny / Fot. Dorota MichalczakDawcą krwi może zostać zdrowa osoba od 18 do 65 roku życia, posiadająca dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Jednorazowo można oddać 450 ml krwi w odstępach dwumiesięcznych, nie częściej niż 6 razy w roku mężczyźni i 4 razy w roku kobiety.

Krwiodawco pamiętaj że przed zgłoszeniem się do punktu pobory krwi, należy zjeść lekkie śniadanie.

Przed pobraniem krwi, dawca wypełnia ankietę, rzetelnie odpowiadając na zawarte w niej pytania. Krew każdego dawcy jest badana, a oddający ją po raz pierwszy, mają określoną grupę.


Każdy dawca otrzymuje 10 czekolad, kawę, oraz upominek od Klubu SHDK RP "Cenne Krople" w Zbąszyniu. Zapraszam na stronę zbąszyńskiego klubu krwiodawców http://www.cennekrople.pl.tl/. Zaszczepmy w sobie wrażliwość na ból i cierpienie innych, okazujmy im pomoc.

Przydatne informacje na stronach:
Jak zostać krwiodawcą
Zostań dawcą
Informacja o chorobach zakaźnych

Na rzecz klubu można przekazać 1% podatku KRS 0000186577, z dopiskiem Dla Klubu Cenne Krople w Zbąszyniu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Efekt dzisiejszego poboru link - 22,250 litra krwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.