Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2247 miejsce

Zbąszyńskie Zakładowe Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej 2017

Niedziela, 6 marca to ostatnie mecze X edycji Zbąszyńskich Zakładowych Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej. W tegorocznym cyklu, rozpoczętym 12 lutego, wzięło udział łącznie 104 zawodników z 9 zespołów, spędzając na boisku 1 080 minut.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiNiedziela, 6 marca to ostatnie mecze X edycji Zbąszyńskich Zakładowych Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej. W tegorocznym cyklu, rozpoczętym 12 lutego, wzięło udział łącznie 104 zawodników z 9 zespołów, spędzając na boisku 1 080 minut. Drużyny rozegrały 45 spotkań, 36 w rundzie zasadniczej i 9 w finałowej, strzelono 275 bramek. Tak w wielkim skrócie prezentuje się statystyka bieżących rozgrywek.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiKilka faktów z historii rozgrywek zakładowych. Dwa zespoły do tej pory trzykrotnie zdobywały złote medale imprezy – Bestem i Bor-Szott. Dawid Stankowski (Wikoma) czterokrotnie zostawał laureatem nagrody dla najskuteczniejszego zawodnika, zdobywając łącznie 121 bramek. We wszystkich edycjach strzelono łącznie ponad 2 800 bramek. Rekord frekwencji, zanotowany dwukrotnie, to 14 występujących drużyn.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiKibice, którzy licznie gromadzili się w hali „Zbąszynianka” w trakcie każdej kolejki nie mogli narzekać na brak emocji i piłkarskich wrażeń. Kulminacją wydarzeń była niedziela, kiedy to zapadały najważniejsze rozstrzygnięcia. Wraz z upływem czasu poznawaliśmy zdobywców coraz wyższych miejsc w końcowej tabeli. Mimo walki o jak najwyższe miejsca, na boisku dominowała przyjazna atmosfera. Na trybunach do gry zachęcały często całe rodziny występujących zawodników, które gorąco dopingowały swoje drużyny.

Czytaj więcej - - - - - - - >

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.