Facebook Google+ Twitter

Zbąszyńskim bibliotekarkom pomyślności oraz satysfakcji zawodowej

Z okazji ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, życzenia pomyślności wraz z podziękowaniami za pracę zawodową i misję czytelniczą zbąszyńskim bibliotekarkom, złożył zastępca burmistrza Zbąszynia - Marek Orzechowski.

Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych! – obchodzimy ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Z okazji ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzenia pomyślności wraz z podziękowaniami za pracę zawodową i misję czytelniczą zbąszyńskim bibliotekarkom złożył zastępca burmistrza Zbąszynia - Marek Orzechowski. / Fot. Mateusz BasińskiZ okazji ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, życzenia pomyślności wraz z podziękowaniami za pracę zawodową i misję czytelniczą zbąszyńskim bibliotekarkom ,złożył zastępca burmistrza Zbąszynia - Marek Orzechowski.

Z okazji ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzenia pomyślności wraz z podziękowaniami za pracę zawodową i misję czytelniczą zbąszyńskim bibliotekarkom złożył zastępca burmistrza Zbąszynia - Marek Orzechowski. / Fot. Mateusz BasińskiDzień Bibliotekarza został ustanowiony przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, będąc jednocześni pierwszym dniem corocznej akcji zatytułowanej Tydzień Bibliotek W 2013 biblioteka to: "Przestrzeń dla kreatywnych", miejsce inspiracji i realizacji wielu niezwykłych projektów na promowanie literatury niezależnie od wykształcenia, wieku czy światopoglądu.

Z okazji ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzenia pomyślności wraz z podziękowaniami za pracę zawodową i misję czytelniczą zbąszyńskim bibliotekarkom złożył zastępca burmistrza Zbąszynia - Marek Orzechowski. / Fot. Mateusz BasińskiBibliotekarskie święto minie, więc bibliotekarzom i bibliotekarkom pod znakiem intensywnej, acz "kreatywnej" pracy, życzymy pomyślności oraz satysfakcji zawodowej.

Tekst i zdjęcia:
Mateusz Basiński - Referat Ogólnoadministracyjny i Promocji Urząd Miejski w Zbąszyniu, ul. Por. Żwirki 1, 64-360 Zbąszyń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.