Facebook Google+ Twitter

„Zbawienie i ekonomia” - rekolekcje dla przedsiębiorców

Do Gródka nad Dunajcem przybyło prawie 70 osób, poszukujących nie tylko wyciszenia, duchowych inspiracji, ale także wspólnoty z tymi, którzy chcą prowadzić biznes zgodnie z zasadami Ewangelii.

Rekolekcjonista o. Zdzisław Klafka CSsR / Fot. Grzegorz PiątekDuchową refleksję zgromadzonych poprowadził redemptorysta o. Zdzisław Klafka. Wraz z uczestnikami poszukiwał odpowiedzi na pytanie, czy ekonomia będąca w rękach człowieka może być na służbie zbawienia? Nie zabrakło konkretów: Stanisław Grochmal, prowadzący firmę software'ową, oraz Andrzej Miłkowski, właściciel biura projektowego, powiedzieli, w jaki sposób realizują ekonomię komunii i na czym ona Rekolekcje to także czas odpoczynku. / Fot. Grzegorz Piątekpolega. Z kolei Artur Kalicki i Zbigniew Węgrzyn zaprezentowali zasady zarządzania finansami, które zawarte są w Piśmie Świętym. Rekolekcje odbyły się w dniach 27 lutego - 1 marca.

Uczestnicy spotkania / Fot. Grzegorz PiątekRekolekcje wielkopostne dla przedsiębiorców organizowane są od 2002 roku przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” (Księża Sercanie). Cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że w tym roku odbędą się jeszcze dwukrotnie w Kazimierzu nad Wisłą. Szczegóły można znaleźć na stronie duszpasterstwa www.dp.scj.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.