Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Boniek doradcą Joanny Muchy? "Zibi" rozprawi się z PZPN?

Jak dowiedzieli się dziennikarze nSport, były gwiazdor Juventusu i reprezentacji Polski Zbigniew Boniek, prawdopodobnie zostanie doradcą do spraw piłkarskich Joanny Muchy. Tę sensacyjną informację potwierdziła już kancelaria Ministerstwa Sportu. Sam zainteresowany, decyzję ma podjąć w połowie stycznia.

 / Fot. Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 UnportedMa być to nowy pomysł rządu, na wprowadzanie kontroli i przejrzystości w Polskim Związku Piłki Nożnej. Ideę zatrudnienia Bońka w roli doradcy, można ocenić pozytywnie. Jako były wiceprezes PZPN, wie on jak funkcjonuje związek i jakie ruchy trzeba poczynić, aby zaczął być on zarządzany w sposób nowoczesny, bez korupcyjnych podejrzeń.

Na dodatek, popularny niegdyś Zibi, to osoba znana w międzynarodowym środowisku piłkarskim, doskonale wypadająca w mediach. Jest on także przyjacielem prezydenta UEFA Michela Platiniego. Te wszystkie argumenty mogą pomoc Bońkowi włączyć się bezpośrednio w tworzenie nowej rzeczywistości polskiej piłki. Najpierw, poprzez oczyszczenie niezbyt dobrej atmosfery wokół związku.

Wsparcie ministerstwa sportu może oznaczać również, że to Boniek, poprzez objęcie funkcji doradczej, będzie kandydatem rządu w wyborach na prezesa PZPN, na jesieni przyszłego roku. A to może zaowocować historycznymi zmianami w samych strukturach związku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Sławek
 • Sławek
 • 12.02.2012 18:31

UWAGA ! NADCHODZI WIELKI MECHANIZATOR ! Boniek jak jeszcze startował jako kontrkandydat Laty w wyborach na prezesa PZPN, prezentował na Zjeździe Wyborczym PZPN swój program (był przekaz na żywo w telewizji), m.in. opowiadał takie koszałki opałki, jak to że "trzeba stworzyć mechanizm", dzięki któremu zapobiegnie się utracie utalentowanej piłkarsko młodzieży, "trzeba stworzyć mechanizm" w celu lepszej pracy trenerskiej w klubach, "trzeba stworzyć mechanizm" walki z korupcją ,"trzeba stworzyć mechanizm" do uzyskiwania środków na rozwój piłki, "trzeba stworzyć mechanizm" do odzyskania potęgi naszej reprezentacji, tak aby mogła wygrywać jak kiedyś itd klituś bajduś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
 • fujara
 • 12.02.2012 16:56

ja bym bonka widzial w ataku na mistrzostwach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Expert
 • Expert
 • 06.01.2012 11:40

To jest pierwszy krok do rozgonienia tej hołoty, a Boniek moim zdaniem ma na celu zrobienie czegoś pozytywnego w polskiej piłce a nie tylko nachapać się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepiej rozgonić to całe korupcyjne towarzystwo na cztery strony świata tak aby się nigdy nie spotkali ci sami ludzie na tych samych stołkach, PZPN to państwo w państwie a w tym państwie jeszcze jedno państwo!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
życzliwa
 • życzliwa
 • 29.12.2011 19:21

Pani Mucha powinna zatrudnić także doradcę do gry w palanta. Dla p.Muchy znajdą sie pieniądze w budżecie, który pozwoli tej pani zatrudnić tylu doradców ile jest dyscyplin sportowych. Tak to jest jak ministrem zostaje osoba nie zorientowana w temacie.
Może lepiej byłoby gdyby ta Pani zastartowała w konkursie Miss World? Sukces murowany!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pinokio
 • pinokio
 • 29.12.2011 10:26

boniek chce forsy i tyle.czy teraz kazdy sport dostanie doradce ,czy tylko ten co ma forse.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
 • Oświecony
 • 29.12.2011 09:51

Rozważy propozycję prezesury w PZPN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 29.12.2011 08:52

uliczke znam w barcelonie....PZPN...cos z tym fantem trzeba zrobic

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.