Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Boniek: Połączyć ze sobą Widzew i ŁKS!

Zbigniew Boniek proponuje, aby połączyć dwa kluby piłkarskie z Łodzi: Widzew i ŁKS. Dzięki temu zamiast dwóch klubów walczących o utrzymanie, powstałby jeden, który będzie w stanie walczyć o mistrzostwo Polski.

Sonda

Połączyć czy nie - co sądzisz o pomyśle Z. Bońka?

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Boniek_Zbigniew.jpg&filetimestamp=20071028140616Były piłkarz Widzewa uważa, że miasta nie stać po prostu na dwa kluby piłkarskie i proponuje połączenie ich w jeden: FC Łódź.

- Obecnie oba wegetują. Jedynym wyjściem jest połączenie ich i stworzenie jednego, ale silnego. Zdolnego grać o mistrzostwo Polski i Ligę Mistrzów - uważa Boniek, po czym dodaje - To nie jest likwidowanie ŁKS-u i Widzewa, ale połączenie dwóch historii. Inaczej oba zespoły wylądują w trzeciej i czwartej lidze - donosi sport.pl.

Pomysł Zbigniewa Bońka popiera był zawodnik ŁKS-u, legendarny bramkarz, Jan Tomaszewski. Bohater z Wembley podkreśla, że "Od 20 lat jego marzeniem jest stworzenie właśnie takiej drużyny, która byłaby piłkarską reprezentacją Łodzi. A jak kibice chcą protestować, to ŁKS i Widzew niech grają dalej, jako stowarzyszenia, w niższych ligach".

Czy zarząd ŁKS i Widzewa posłucha rad swoich byłych gwiazd i podejmie kroki ku połączeniu tych dwóch klubów?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kamilkrakoow
  • kamilkrakoow
  • 22.02.2012 10:33

Różnica między Polonią i Legią jest taka że mają sponsora i nie robią cyrków z zawodnikami(patrz ŁKS) i nie wyprzedają zawodników po rundzie(patrz WIDZEW), obecnie w każdym mieście jest lepszy-gorszy stadion, natomiast w Łodzi też kiepsko.Czasem trzeba iść na kompromis aby cośrazem wywalczyć

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wątpliwa sprawa, żeby się mogło udać. Władze miasta pewnie byłyby chętne, ale kibice nie zgodzą się. Byłyby zadymy nie z tej ziemi. To tak jakby zaproponować połączyć Legię z Polonią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.