Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26142 miejsce

Zbigniew Hołdys wrogiem internautów po wpisie na Facebooku?

Zbigniew Hołdys wywołał burzę wśród internautów. Chodzi o wpis na portalu społecznościowym Facebook, który stanowi komentarz muzyka do kwestii związanych z prawa autorskimi.

Zbigniew Hołdys - nowy wróg publiczny internautów? / Fot. Licencja GNUZbigniew Hołdys w ironiczny sposób analizuje społeczne poruszenie, związane z zamknięciem serwisu "Megaupload" oraz ewentualnymi ograniczeniami w pobieraniu plików z internetu. Muzyk przedstawia także kwestie związane z piractwem internetowym z perspektywy artystów.

- Dziękuję za informacje, że ZAIKS kradnie, a youtube nie płaci twórcom teledysków. Myślałem, że teraz płaci i wstawiam linki legalnie, bo byłem świadkiem podpisywania stosownych umów, ale widać sięprzewidziałem. W sumie uświadomiliście mi, że powinienem dziękować youtube na kolanach za to, że moje nędzne teledyski ktoś tam wstawił, bo przecież youtube kręci lepsze filmy. I to dzieki nim stał się korporacją wartą 10 miliardów dolarów - ironizuje artysta na portalu Facebook.

Czytaj także: Megaupload zamknięty. FBI zablokowało serwis

Przypomnijmy, że serwis "Megaupload" został zamknięty po protestach przeciwko ustawom P.I.P.A oraz S.O.P.A, które mają zapewnić właścicielom praw autorskich narzędzia do zwalczania stron oferujących "pirackie" pliki.

Co ciekawe, Zbigniew Hołdys wyraźnie odrzuca możliwość dyskusji z internautami na ten temat. - Proszę nie dopisujcie się. Wszystkie komentarze, zarówno nieżyczliwe, jak i życzliwe, będę kasował. Załóżmy, że napisałem to do nikogo. Zrobicie to dla mnie? - apeluje artysta w komentarzu pod wpisem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Darx
 • Darx
 • 27.01.2012 05:22

ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
abel
 • abel
 • 24.01.2012 08:53

Niedouczony dupek który udaje światowego artyste.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tutaj można Panu Hołdysu coś powiedzieć?...
No, to powiem.
Artysto Zbigniewie - W działaniach okołoartystycznych zarozumialstwo jest przeciwskuteczne.
Buffo(nie)nada...:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Przeciwnik
 • Przeciwnik
 • 23.01.2012 19:32

Ale wstyd przed Ryśkiem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ktoś wie dlaczego on ciągle ma smieszny kapelusik na głowie? Czy ma jakiś problem z łysieniem, czy ten kapelusik jest przybity?
Hołdys to taki gminny filozof...no dobra...może powiatowy..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
 • Marek
 • 22.01.2012 22:40

"W sumie uświadomiliście mi, że powinienem dziękować youtube na kolanach za to, że moje nędzne teledyski ktoś tam wstawił, bo przecież youtube kręci lepsze filmy."
Ekhm.... ironizował ? Bo ja jakoś po wysłuchaniu jakiegoś ostatniego "hitu" Pana Hołdysa to dochodzę do wniosku, że to jest "nędza".
Samokrytyka się chwali, nawet ta ukryta między słowami :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
 • Karzeł
 • 22.01.2012 13:31

Hołdys - mentor od siedmiu boleści.Zgrywa filozofa a jest tylko kabotynem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
 • john
 • 22.01.2012 13:24

Pan Hołdys grał mega-koncerty w czasie, gdy inne kapele nie tylko nie mogły wydawać płyt, ale miały zakaz występowania, pan Hołdys był ulubieńcem komunistycznych mediów i jednocześnie rżnie buntownika... kpina i szczyt hipokryzji... autorytet moralny za dychę

Komentarz został ukrytyrozwiń
Haizenberg
 • Haizenberg
 • 22.01.2012 12:26

Faktycznie youtube zawdzięcza popularność i sukces dzięki artystą, ale czy nie działa to też w drugą stronę?

Komentarz został ukrytyrozwiń
DDR
 • DDR
 • 21.01.2012 23:50

Trochę to dziecinne... Wrzucać wpis i chować głowę w piasek poprzez kasowanie komentarzy. No ale cóż, chyba tak to już jest jak ktoś nie potrafi w pełni obronić i uargumentować swojego zdania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.