Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Hołdys zniknie z internetu? Wielu chce go "usunąć"

Internauci dają jasno do zrozumienia, że nie ma miejsca w sieci dla "jedynego zwolennika ACTA w Polsce". Na Facebooku pojawiła się nawet akcja "Usuń Hołdysa z internetu".

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPamiętacie wydarzenia związane z ACTA? Po tym jak blokowano strony rządowe? Zbigniew Hołdys postanowił wówczas wypowiedzieć się na ten temat, opowiadając się za paktem ograniczającym swobodę w internecie.

Fala komentarzy pod adresem muzyka zaowocowała zamknięciem "fanpage'u" przez samego autora. Internauci nie dają jednak za wygraną i postanowili pójść dalej - chcą usunąć Hołdysa z internetu.

"Jeśli Hołdys nie chce internetu - to niech internet nie chce jego. Jeśli dodałeś kiedyś jakieś zasoby związane z Hołdysem lub "Perfectem" (np. na YouTube lub Wikipedii) - usuń je. Skasuj swoje "lajki" i komentarze na profilach związanych z Hołdysem. Niech ten człowiek zniknie z internetu." - mogliśmy wyczytać na wydarzeniu stworzonym na stronie Facebook.

Wyżej wymienione wydarzenie zakończyło się 31 stycznia, ale na Facebook'u nadal utrzymały się takie strony jak: "Komentarz usunięty przez Zbigniewa Hołdysa", czy "Wku... mnie Zbigniew Hołdys".

Niedawno, Hołdys zdecydował się skomentować słowa Donalda Tuska, który postanowił zawiesić ratyfikację ACTA. Wspomniał jedynie, że on sam przejrzałby wcześnie wszelkie luki w prawie polskim, a dopiero potem wprowadził kontrowersyjną umowę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Janusz Szachowski
 • Janusz Szachowski
 • 10.02.2012 16:32

Kolejne zwycięstwo instynktu stadnego nad tak przez wszystkich głoszoną tolerancją dla odmienności poglądów - a to Polska właśnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
k.kamilek
 • k.kamilek
 • 08.02.2012 18:27

Aktualne bez dwóch zdań. A może coś z tekstów samego Hołdysa? Czemu nie. Oto fragment "Moliera":

Tyle powiedzieli dziś ludzie
Kiedyśmy przez miasto szli
Solidarność to był motłoch
Komuniści pozwalali żyć

Komentarz został ukrytyrozwiń
dm
 • dm
 • 08.02.2012 14:19

wolność słowa wolnością słowa, ale pan Hołdys broniąc ACTA widzi tylko czubek swojego nosa i napełniony brzuch - pepuszek świata, jakby nie interesowała go cała reszta konsekwencji związana z tym dokumentem. Tak samo jak on może bronić swoich interesów, cała reszta moze go bojkotować - do czego z całym sercem się przyłączam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomek
 • Tomek
 • 08.02.2012 13:30

http://di.com.pl/komentarze,13245,0.html#173490

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stop ,panowie. Dopiero protestowali przeciw ewentualnym ograniczeniom wolności słowa w internecie, a teraz sami chcą zablokować swobodę wypowiedzi komuś, kto ma inne zdanie na całą aferę z ACTA? Przecież to hipokryzja , przejaw moralności Kalego. Obawiam się , że teraz wyrazem poprawności politycznej będzie krytyczny stosunek do ACTA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mądry Miś
 • Mądry Miś
 • 07.02.2012 22:38

To znaczy jak ktoś ma inne zdanie niż całe stado to jest ch...em i trzeba go wyrzucić z obiegu? I wy się uważacie za obrońców wolności słowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

hołdys to chooj w czapce niewidce.http://www.atochuj.pl/articles/2557/zapierdalatornia/

Komentarz został ukrytyrozwiń
TW
 • TW
 • 07.02.2012 21:23

Polscy internauci - zablokujcie wszelkie strony hołdysa. Za swe " bla bla" jest zwolennikiem ACTA pragnąc żyć za prawa autorskie do końca życia. Lecz co to za autor, aktor zapisany do ZAIKS, ZASP, czy czort wie gdzie jeszcze. Chce wydymać polaków za swe marne dokonania autorskie. Ja jego nie lubię, słuchając po latach jego marnych teksów, mdłej muzyki. Nigdy nie kupię jego płyty, przełączam stacje radiowe, Zresztą dziś prawie żadna staja nie emituje jego kilku marnych piosenek. Dlaczego ja mam płacić za utwory, których nie lubię. TO paranoja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.