Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Kuźmiuk: Ziobryści wybrali już swoją drogę

Zbigniew Kuźmiuk, poseł PiS twierdzi, że "Ziobryści" chcą pójść własną drogą polityczną. Dziś członkowie klubu Solidarna Polska mają ostatnią szansę, aby zdecydować się na powrót do klubu PiS.

Zbigniew Kuźmiuk twierdzi, że działania ziobrystów szkodzą PiS, bo skupiają całą uwagę opinii publicznej na jej wewnętrznych problemach, a nie na rządzie / Fot. arch. pryw. posła Zbigniewa Kuźmiuka- Jacek Kurski mówi, że o Jarosławie Kaczyńskim będzie wypowiadał się albo dobrze albo wcale. Utworzenie nowego klubu parlamentarnego, zapowiedź tworzenia nowej partii - te ruchy nie pozostawiają złudzeń, że koledzy wybrali już nową drogę i tą drogą pójdą - komentuje dla Wiadomości24 ostatnie ruchy Ziobrystów Zbigniew Kuźmiuk. - To jest rzecz zła, bo osłabia PiS i powoduje, że wokół partii toczy się debata publiczna. Odwraca się uwagę od władzy i problemów związanych z rządzeniem - dodaje poseł.

- Chciałbym, żeby do tego porozumienia doszło. Bylibyśmy wtedy znacznie
silniejsi. Niezależnie od tego, jak się sprawa "Ziobrystów" rozstrzygnie, PiS od przyszłego tygodnia zacznie patrzeć rządowi na ręce i będzie zgłaszać naprawdę merytoryczne propozycje - podkreśla poseł.

Poseł PiS odnosi się także do ostatniego wywiadu Michała Kamińskiego dla "Wprost", w którym europoseł zarzuca Jarosławowi Kaczyńskiemu, że tak naprawdę nie zależy mu na sukcesie wyborczym tylko na rządzeniu partią i wspomina o "gigantycznym kompleksie i rozbudowanym ego". - Znam Michała Kamińskiego z Parlamentu Europejskiego, ale to co mówi, jest co najmniej o dwa mosty za daleko. Nie wiem, czy te wszystkie informacje, które podaje są prawdziwe, ale on tak dużo zawdzięcza śp. Lechowi Kaczyńskiemu i Jarosławowi Kaczyńskiemu, że mówienie takich rzeczy o braciach Kaczyńskich jest nieprzyzwoite.

- Kamiński próbuje uwiarygodnić się w oczach PO. Mówi się, że stara się on o stanowisko ambasadora w jednym z krajów UE. Wcale bym się nie zdziwił, że za to co robi poseł Kamiński, w najbliższym czasie dostanie jakąś nagrodę - dodaje
Zbigniew Kuźmiuk.

Dziś zbierze się sąd koleżeński Prawa i Sprawiedliwości, który zdecyduje o
przyszłości Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego oraz Tadeusza Cymańskiego. Europosłowie domagają się uchylenia decyzji ws. wykluczenia ich z partii. Dziś ma też wejść w życie przyjęta przez Komitet Polityczny PiS uchwała wykluczająca z partii członków klubu Solidarna Polska. Do piątku mogą oni wrócić do klubu PiS.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jacek Malicki
  • Jacek Malicki
  • 19.11.2011 10:10

Witam. Panie Pośle, autor poprzedniego tekstu właściwie podszedł do sprawy wyznając zasadę " jaki nick, taki komentarz". Pozdrowienia z Pionek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chłop ze wsi
  • chłop ze wsi
  • 18.11.2011 13:45

Autotytet się wypowiedział .Kużmiuk wyjmij slome z butów !W PSL nie było dla ciebie miejsca boś wieśniak i tylko tacy jak ty są PRZYGARNIANI DO SEKTY JAROSŁAW KACZYŃSKIEGO .
WIEŚNIAK TO JEST TEN -TAKI JAK KUŹMIUK , KTÓRZY NAM WSI PSUJĄ OPINIE !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.