Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Wassermann o odwołaniu z komisji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-05 09:00

Wassermann uważa, że odwołanie go z komisji hazardowej to brutalne złamanie zasad demokracji. W piątek wieczorem członkowie tego gremium uznali, że dwoje posłów PiS (Wassermann i Kempa) nie powinno uczestniczyć w pracach tego gremium, gdyż w 2007 roku opiniowali ustawę hazardową.

Jednak zdaniem Zbigniewa Wassermanna to uzasadnienie to tylko pretekst. W jego opinii, w rzeczywistości odwołano ich za złożenie wniosku o przesłuchanie Grzegorza Schetyny. Zdaniem posła Wassermanna, gdyby zastosować to uzasadnienie, przesłuchiwani powinni być wszyscy posłowie komisji. Według niego, na wizytę w charakterze świadka bardziej zasługuje szef komisji Mirosław Sekuła.

Zbigniew Wassermann nie powiedział natomiast czy PiS będzie dalej pracował w komisji i kim ewentualnie zastąpi jego i Barbarę Kempę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

P.Zbigniewie POwcy demokrację mają w d...!!! Gdyby to się odbywało za rządów PiS to byłby lament na cały świat! Dlaczego to głupie sPOłeczeństwo dało mandat POpapranym!!! POlacy obudzcie się!!! Rozbój Polski już nie nocą się odbywa ale w biały dzień!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.