Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro do Jarosława Kaczyńskiego: Nie wracamy do PiS

Po wczorajszych przemówieniach Jarosława Kaczyńskiego oraz Zbigniewa Ziobry podczas marszu w obronie TV Trwam, niektórzy wyborcy mogli wyobrazić sobie, że politycy Solidarnej Polski wracają na łono swojej byłej partii.

Sonda

Politycy Solidarnej Polski wrócą do Prawa i Sprawiedliwości?

Zbigniew Ziobro podczas przemówienia w trakcie marszu w obronie TV Trwa / Fot. PAP/Tomasz GzellLider Solidarnej Polski wykluczył jednak taką możliwość: "Możemy działać razem, ale dlaczego w jednej partii? Jarosław Kaczyński przecież nas wyrzucił. My zapominamy o tych przykrościach, które nas spotkały w związku z wyrzuceniem, ale idziemy własną drogą. (...) Są pewne różnice między nami, możemy się uzupełniać" - cytuje Ziobrę tvn24.pl.

Ziobro wyraził swoje zasmucenie tym, iż Jarosław Kaczyński postanowił wykorzystać tak ważną sprawę, jaką jest obrona wolności niezależnych mediów, do swojej gry politycznej. W podobnym duchu politycy Solidarnej Polski wypowiadali się w rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Wczoraj Jarosław Kaczyński zaapelował do Ziobry, aby jego ludzie wrócili do PiS. Później szef SP odpowiadając Kaczyńskiemu stwierdził, że jego partia będzie współpracować z PiS: "Odpowiadając Jarkowi, chciałbym powiedzieć jasno - choć wiem, że już odjechał - że jesteśmy razem, że to, co było, zapomnieliśmy, że chcemy działać razem"- przekonywał były minister sprawiedliwości.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 23.04.2012 09:55

Na oczach wszystkich rodzi się nowa, wielka miłość ! Nie tylko w wymiarze partyjnym, ale także fizycznym ! Wydatne wargi panny Zbysi są gotowe do zrobienia loda na co jest gotów kawaler Jarosław, potwierdzając to głośnym mlaskaniem. Zapowiada się ostry i niebezpieczny stosunek ! Kawaler Jarosław zachowa się jak modliszka, która po kopulacji zjada partnera. Smacznego Kawalerze Jarosławie ! To jak nowa przystawka... zapowiada się widowisko !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
alina
  • alina
  • 23.04.2012 03:58

Panie Ziobro pytam pana jak to jest w sobote na oczach calej Polski ,potwierdzil pan zaproszenie pana Jaroslawa K. a dzisiaj mowi nie pojdziemy obok siebie i osobno ,Niech mi pan powie jak Narod moze zaufac swoim kandydatom ,to jest nieuczciwe podejscie do tak waznych wydazen ,ktore sie obecnie dzieja w naszym kraju,

Komentarz został ukrytyrozwiń
piciul
  • piciul
  • 22.04.2012 19:09

Sprawa jest oczywista – Kaczyński wabi Ziobrę a wyrok już został wydany ! Prezes nie odpuści, nie wybaczy ! Nie ma litości ! Tylko On i Brat ! To Były dwa skurwysyny i na drugiego już czas a Ziobra i tak zajebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 22.04.2012 18:27

Odniosę się jeszcze do sondy , żenada !

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 22.04.2012 18:25

HI hi hi , Kaczyński dostał kosza od Ziobry ...........bo się ożenił [ z Pati ? ]

Komentarz został ukrytyrozwiń
SONDA
  • SONDA
  • 22.04.2012 18:14

Musze przyznać , że to wpada w ucho chociaz nie chce Rydzyka z jego wredna polityczna retoryka .Popiera oszołomów z PiS , Solidarnej Polski ale to robi ze szkodą chrześcijaństwa w Polsce.

http://www.youtube.com/watch?v=H7Pi8zSS3l0

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 22.04.2012 18:10

zbyszku wroc......

Komentarz został ukrytyrozwiń
pol
  • pol
  • 22.04.2012 16:11

nie widzicie polacy że gebelsowska propaganda celowo narzuca temat( czy Ziobro wróci do PiS-u )a żeby nie mówić o tak potężnej demonstracji popierającej telewizje TRWAM ale polacy nie nabiorą się na te propagandę

Komentarz został ukrytyrozwiń
15:22
  • 15:22
  • 22.04.2012 15:23

SONDA Dzisiaj : 13:43 , 13:38 , 12:41 , 12:37 , 12:34 , 12:05
Radku . pokaż swoja uczciwość i to jako katolik .Nie kasuj tego !Dlaczego ciągle to kasujesz?Dlaczego tak wrednie ciągle postępujesz ?
SONDA
Politycy Solidarnej Polski wrócą do Prawa i Sprawiedliwości?

1 ) Tak. Utworzenie własnej partii okazało się niewypałem.
2) Nie. W PiS nie ma miejsca dla buntowników.(zostali wyrzuceni)
3) Nie .W PiS są cynicy i wieczni przegrani
4) Nie .Są przeciwwagą i alternatywą dla tych z PiS i wiecznego przegranego Jarosława Kaczyńskiego
5)Wrócą, nie wrócą. Mam już dość polityki!Są siebie warci , czyli to są destruktorzy i podjudzacze!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ruch społeczny
  • ruch społeczny
  • 22.04.2012 14:37

Bronisław Geremek: (...) cały ruch społeczny, który tworzymy oraz ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzic do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom." fragment z niepublikowanego wywiadu z Bronisławem Geremkiem - Lewartowem całość wywiadu =>> http://www.polonica.net/Zdrada_zydowska-geremek.htm