Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro: Hofman chodził do domów schadzek

"Jeżeli informacje na temat posła byłyby prawdziwe, to byłoby to wyjątkowo naganne" - stwierdził szef Solidarnej Polski. "Ale nie mogę z góry przyjmować wersji i narracji przestępców" - dodał.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaPolitycy zaczynają czuć bliską polityczną wiosnę i nadchodzącą kampanię wyborczą do parlamentu europejskiego. Rusza, więc publiczne pranie brudów i sięganie po argumenty, poniżej pasa. Niedawno wyszła w Polskę wieść, że były agent Tomek, dziś polityk PiS, miał powiązania z właścicielami agencji towarzyskich. Wcześniej poseł Piotr Szeliga z partii Zbigniewa Ziobry, został nagłośniony w mediach za sprawą nieco podobną, ale – jak się tłumaczył - nie wiedział, że rozmawia z prostytutką.

Dziś były minister sprawiedliwości w rządzie PiS, Zbigniew Ziobro, ujawnił tak trochę od niechcenia, że Adam Hofman ponoć korzystał z usług "domów schadzek" i był również szantażowany przez gangi. To coś na podobieństwo posła Szeligi, którego
szantażowała ponoć prostytutka i jej koledzy. Poseł Piotr Szeliga miał nie zapłacić za usługę seksualną, ale... w sprawie szantażu złożył natychmiast zawiadomienie na policję.

Aby odwrócić uwagę od posła swojej partii, europoseł Zbigniew Ziobro, korzystając z okazji, jako gość Radia Zet, stwierdził, że w podobnej sytuacji co Piotr Szeliga, był rzecznik PiS Adam Hofman. Sam o tym powiedział, że "również był szantażowany przez grupy przestępcze". - Mówił, że podobno chodził do domów schadzek, nie był przez prezesa Kaczyńskiego zawieszony – stwierdził Ziobro.

Poseł Solidarnej Polski miał się spotkać z prostytutką w czasie, kiedy jego żona była w ciąży. Szantażowany przez kobietę i jej kolegów, Piotr Szeliga złożył na policji "zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa".

- Nie będzie żadnego zmiłowania ani tolerancji, ale nie mogę z góry przyjmować wersji i narracji przestępców – powiedział jednoznacznie Zbigniew Ziobro w Radiu ZET.

Jeżeli te informacje, na temat Piotra Szeligi byłyby prawdziwe, to byłoby to wyjątkowo naganne - tak szef Solidarnej Polski skomentował sprawę posła swojej partii, który miał nie zapłacić prostytutce.

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Pamiętacie Państwo, jak ten jegomość, którego kolega "Zerem" nazwał w miłej polemice - pokazywał w telewizji "gwóźdź" na Leppera?

Wtedy powiedział, że "ma", ale nie ujawni teraz, tylko w odpowiednim momencie... I nie zdążył... bo "moment" odpowiedni dla niego nie nastał...

Ciekawe, czy teraz ma gwoździa, teksika czy tylko szpilkę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Portal zamilkł ma 90 min :)
Pani Magda się ze mną zgadza . Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu należy się całkowicie zgodzić z pani komentarzem. Zachowują się jak banda gówniarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie tak już od dawna do niego ręka świerzbi i chętnie przyłożyłbym mu w ziobro...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co włóczyć się po mrocznych zaułkach, skoro można zrobić burdel na Wiejskiej - zdają się skrycie myśleć politycy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem po co ten plociuch to powiedział .Teraz ? Prezent noworoczny dla żony Hofmana ?
Walka wyborcza ruszyła w mało elegancki sposób .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj tam oj tam - katolickie małżeństwa maja służyć do podnoszenia dzietności ojczyzny, a za wizytę u pań uprawiających w atrakcyjnej formie najstarszy zawód świata zawsze na rozgrzeszenie można liczyć. Wszak to jest zabijanie nadmiaru chuci, a nie "poczętego" .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj tam. Zonę miał chorą tyle lat, to jakoś musiał się wspomagać..... aby ratować katolicko - patriotyczno -narodowowyzwoleńcze małżeństwo :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.