Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro: Joanna Kluzik-Rostkowska mija się z prawdą

Zbigniew Ziobro powiedział w TVP Info, że nie on jest autorem wniosku o usunięcie z PiS Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak. Europoseł bajkami nazwał sugestie, że to on sterował prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Stwierdził również, że posłanka mija się z prawdą.

 / Fot. Łukasz GdakZdaniem Zbigniewa Ziobro, Jarosław Kaczyński "jest ostatnim człowiekiem, którym kiedykolwiek ktokolwiek mógłby sterować". Wiceprzewodniczący PiS twierdzi również, że usunięcie z partii obu posłanek było koniecznością, bo te atakowały PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

Zdaniem europosła Joanna Kluzik-Rostkowska słucha złych doradców, których cechuje brak życzliwości wobec PiS. Ziobro domniemywa również, że posłanka żałuje swoich decyzji. Według niego wypowiedzi Rostkowskiej i Jakubiak uderzały w kandydatów partii w wyborach samorządowych. "Wywołanie takiego konfliktu jest strasznym ciosem dla nich." - powiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobro-nie-rozumiem-joasi-nie-wiem-kto-ja-do-tego-,1,3775105,wiadomosc.html

Spotkanie wyborcze w Chmielniku (woj.świetokrzyskie) poświęcił pan Ziobro głównie obu paniom, nie pozostawiając wyborcom najmniejszej watpliwosci, jakimi były szkodnikami dla partii, prezesa i wyborów.
Biorąc pod uwagę, że pani Kluzik zapowiada na jutro kampanie wyborcza gdzies na Śląsku (została zaproszona) - mamy pełny kociokwik polityczno-wyborczy w wykonaniu PiS.
Sa to działania na tyle spektakularne, że nikt nie musi ich napędzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 07.11.2010 18:53

Specjaliści od PR -u tak to wykombinowali by opozycja była zajęta sobą a nie rządem. Atakuje się non stop opozycje a ta nie może się pozbierać .Opozycja jest zajęta sobą a nie rządem i jego krytyką ,tak to sprytnie wykombinowali ....sprytne co??? Rząd Platformy atakuje opozycje i krytykuje. A rząd jak to rząd ,rządzi jak mu pasuje i nie boi się opozycji bo ta jest bardzo słaba. Tylko to doprowadzi stopniowo do rozkładu moralnego państwa. A powinno być odwrotnie to opozycja powinna krytykować rząd i patrzeć mu na ręce.Bo praktycznie tą opozycją prawdziwą jest tylko PiS ,reszta to tzw. kwiatek do przepoconego kożucha Platformy. Tak potrafią mieszać w głowach że jeszcze długo wyborcy nie dojdą do ładu o co chodzi.Dam jeden przykład: Zabójstwo w Łodzi - zabójca chciał zabić Kaczyńskiego zabił pracownika PiS Rosiaka .PiR -owcy PO wpadli na pomysł by to rozwodnić i podano dumnie do wiadomości ze chciał również zabić Niesiołowskiego ,Komorowskiego ,Millera itd. Tak to PR Platformiany dzisiaj działa...A wyborcy jak to wyborcy ....dają się na razie nabierać na te socjotechniczne sztuczki, takie przykłady można mnożyć ! Ale powiadam - do czasu ,bo wyborca kiedyś zajarzy w czym rzecz.!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo, wszystko jest ok ! Serio ! PO robi to co robią lub robiłyby wszystkie partie rządzące na całym świecie mając taką opozycję ! Płakać mi się chce jak to piszę ale wychodzi na to że Polacy najwyraźniej zasłużyli sobie na szefa opozycji Z. Ziobro i gdyby ten pan kiedyś został szefem rządu to też dlatego że naród go wybrał, więc sobie na to zasłużył. Mnie się to w głowie nie mieści ... ale komuniści wychowali ludzi którzy obalili system zła, wywalczyli dla kraju (i nie tylko) demokracje. Proszę popatrzeć co ten sam naród dzisiaj sobie wybiera : 35-40 % PO, 23-28 % PiS. Jedyna naprawdę potrzebna temu krajowi reforma, to reforma edukacji. Afery i tania sensacja polityczna są dzisiaj główną wykładnią polskiego elektoratu !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie nie przypominam sobie bym gdziekolwiek napisała, że Tusk wyrzucił kogoś tam z PiS-u. Mówię o tym, że jest wiele innych ważniejszych spraw do debatowania niż wyrzucenie dwóch członków z partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak panie Rafale zgadzam się z panem . Nie mamy opozycji, która skutecznie punktowałaby rząd. A wiadomo jak nie ma kota myszy rajcują. Liczyłam na młodych gniewnych z opozycji , ale tez nic z tego nie wyszło.Przykład choćby poseł Arłukowicz, M. Kamiński, Z. Giżyński. Mnie nie interesuje czy prezes Kaczyński wyrzuci wszystkich członków swojej partii i zostanie sam czy przygarnie zagubione owieczki. Ja chcę wiedzieć co rząd zamierza zrobić z nauką, edukacją ze służbą zdrowia, dlaczego nie ratowano stoczni chociaż były wszelkie programy, co będzie z pracą dla wielu ludzi, którzy kończą w tym roku studia, a guzik mnie obchodzi co robi pan Kaczyński ze swoją partią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniale się czyta komentarze zwolennikow PiS na wszystkie argumenty jest cytat "A wy murzynów bijecie" gratuluję dobrego samopoczucia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem pana Romana i pani Magdy. Przecież to nie Tusk czy Schetyna wyrzucili z PiS-u te dwie posłanki. Gdyby pan prezes tego nie zrobił - nie byłoby tematu i całej tej dyskusji. Choć w tym szaleństwie tkwi metoda: PiS przegra (prawdopodobnie) wybory samorządowe i ktoś będzie musiał być temu winny. A kto? Wiadomo: Kluzik - Rostkowska i Jakubik.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sondor
  • sondor
  • 07.11.2010 15:36

Panie Ziobro strasznie wydłużył się Panu nos, jedyna recepta na tą chorobę to bić się w piersi i mówić prawdę

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 07.11.2010 15:02

Pani Magdo - tylko jak długo można piszczeć ?? Czekam cierpliwie aż społeczeństwo zmieni zdanie o tym rządzie .!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz PIS to już tylko populizm .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.