Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro przyjedzie do Pionek

W najbliższy poniedziałek eurodeputowany Zbigniew Ziobro będzie gościł w Pionkach k. Radomia.

Spotkanie ze Zbigniewem Ziobrą odbędzie się o godz. 19 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach k. Radomia. Spotkanie ma charakter otwarty. Organizatorem spotkania jest biuro poselskie Marzeny Wróbel, posłanki PiS.

Czytaj także: "Premier Kaczyński"? PiS prowadzi kampanię "informacyjną"

Zbigniew Ziobro jest obecnie posłem do Parlamentu Europejskiego. W latach 2005–2007 był ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Od 2001 jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości. W tym samym roku został wybrany do Sejmu z okręgu krakowskiego. Był członkiem komisji śledczej zajmującej się tzw. aferą Rywina. 24 lipca 2010 po raz kolejny został wybrany na jednego z wiceprezesów PiS-u.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

tymek
 • tymek
 • 25.07.2011 00:33

@Alek Tak Alku - w znacznej części jesteśmy zgodni. Ale odwołujesz się do genialnego umysłu w chorym ciele, tak skrótowo to ujmę. A Betowen ? Komponował gdy stracił słuch. Niedostatek zdrowia, jakby zrekompensowany geniuszem. Czy tak ? Wielka mądrość w powiedzeniu "moc w słabości się doskonali" - jakże często jest potwierdzana przez życie i wówczas świat wydaje się szary. I tu chyba jesteśmy zgodni. Konkludując piszesz o niedoskonałościach świata; temu nie można zaprzeczyć - to tak po prostu jest. Na takim świecie żyjemy i sami przyczyniamy się, bardziej lub mniej rozważnie, do zwiększania problemu. Nietolerancja, bo do tego sprowadzasz główną(?) myśl, tak - to poważny niedostatek w kontaktach międzyludzkich. W swoim pierwszym wpisie /z zażenowaniem przyznaję/ dość obcesowo potraktowałem p. Wróbel - ale Ona swoimi wypowiedziami, zachowaniem i reakcjami - wywołała mój brak przychylności. Zwłaszcza gdy zasiadała w Komisji Śledczej. Nawet w otoczeniu kabotynów i jednego ordynarnego idioty nie wypadała lepiej od nich. Relatywnie. I z mojej strony nie jest to brakiem tolerancji tylko normalną oceną , wyrażoną tak jak wcześniej przyznałem. Oczywistą rzeczą jest, że poglądami kategorycznie różnie się od tej pani. Czy świat staje się przez to bardziej ekscytujący - w to wątpię, ale nabiera kolorów. A chciałbym aby te kolory nie były szare, ale nie zbyt jaskrawe - o takie stonowane,wyraziste.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alek
 • Alek
 • 24.07.2011 13:45

@tymek. Patrząc na przykład dajmy na to brytyjskiego astrofizyka, kosmologa, fizyka teoretyka Stephena Hawkinga,cierpiącego na stwardnienie zanikowe boczne,jednocześnie genialnego naukowca myślę sobie,że kiedyś św.Piotr miał rację mówiąc "Moc w słabości się doskonali".Bozia wiedziała co robi obarczając nas naszymi słabościami.A gdybyś myśmy jeszcze umieli jeszcze zdefiniować czym tak naprawdę są nasze niedoskonałości,nie było by nietolerancji.Wiem że świat wydawał by się w tedy szaryi nie ekscytujący,ale czy teraz jest rozsądny.Myślę że przyznasz mi rację ,jest ułomny.Pani Wróbel nie brakuje odwagi by to zmieniać,a to dziś towar deficytowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tymek
 • tymek
 • 23.07.2011 20:10

@Alek Doprawdy nie rozumiem w którym miejscu nie zgadzasz się ze mną ? Gdzie dostrzegasz pretęsjonalizm
? Także cynizmu się nie dopatruj. A natura bywa okrutna - spójrz na panią Wróbel, patrząc nie słuchaj, bo jako człowiek delikatny możesz nie wytrzymać. Piszesz /cyt./ "Jednemu Bozia dala urodę innemu z kolei rozum." - Jednak Alku nie zawsze, jak widzisz p. Wróbel- nic z tego a ja tu Bozię rozumiem ! Bozia wiedziała co robi. Wierz mi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alek
 • Alek
 • 23.07.2011 17:57

@tymek Jednemu Bozia dala urodę innemu z kolei rozum.Mam nadzieje że nie wyglądasz adekwatnie do tego co piszesz,po prostu pretensjonalnie.Bo chyba natura nie może być aż taka okrutna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 tymek
 • tymek
 • 23.07.2011 09:23

Miejsce dla Ziobrowatego jest wśród pionków. Razem z wodzem PISiorów i wszelakiego szmelcu. Jaka paskudna to baba ta Marzena Wróbel ! Okaz brzydoty !

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 23.07.2011 08:15

Ale rewelacja ? a ja jadę do Figur !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.