Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro spotkał się z mieszkańcami Opoczna

6 sierpnia w Opocznie miało miejsce spotkanie z europosłem Zbigniewem Ziobro. Mimo niesprzyjającej pogody przybyło ponad 200 osób z miasta i okolic.

Rozmowy Z. Ziobry z przybyłymi Opocznianami odbywały się jeszcze po zakończeniu spotkania... / Fot. Fot. Robert MłynarczykKorzystając z faktu, iż Zbigniew Ziobro był jeszcze w drodze, spotkanie otworzył
gospodarz powiatu opoczyńskiego, starosta Jan Wieruszewski, prezentując pokrótce ostatnie zadania realizowane przez powiat, a także bieżące potrzeby regionu. Ważne miejsce w jego wystąpieniu zajęła pomoc poszkodowanym przez lipcową nawałnicę oraz walka z biedą i bezrobociem.

Po tym wprowadzeniu na salę wszedł, w towarzystwie posła Roberta Telusa
Zbigniew Ziobro. Europoseł zaprezentował pokrótce bieżącą sytuację w kraju, nawiązał
do ostatnich wydarzeń politycznych, w tym wyjaśnień katastrofy Od lewej: Europoseł-Zbigniew Ziobro, Poseł Ziemi Opoczyńskiej-Robert Telus, Starosta Powiatu Opoczyńskiego-Jan Wieruszewski / Fot. Fot. Robert Młynarczyksmoleńskiej i samobójstwa Andrzeja Leppera. W czasie spotkania głos zabierał także pochodzący z ziemi opoczyńskiej poseł na Sejm RP - Robert Telus- pełniący rolę pomocnika w zakresie wyjaśniania wielu lokalnych problemów.

Z kolei podczas debaty z mieszkańcami Opoczna, podejmowano bardzo różne, często osobiste, kwestie. Najczęściej dotyczyły one spraw bliskich miastu i ludziom. Na spotkanie, mimo niesprzyjającej pogody, przybyło około 200 osób... / Fot. Fot. Robert MłynarczykPojawił się także wątek ciągnących się latami spraw sądowych czy niejasnych decyzji administracyjnych. Na prośbę przybyłych rozmowy z europosłem odbywały się nawet po zakończeniu spotkania.

Zaznaczyć należy, że dużą pomoc okazała młodzieżówka PiS-u, która min. pomagała w sprawnym prowadzeniu dyskusji z zebranymi. Spotkanie odbyło się w obecności dziennikarzy, min. TVN oraz Telewizji Łódź.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

@Jadwiga Kowalczyk - rzeczywiście literówka, powinno być >gazik<. Co by to nie było - pacjent zmarł. Tego się nie zmieni. Umrzeć od >guzika< czy od >gazika< co za różnica. W personalne docinki - nie wchodzę. Życzę zdrowia.
http://wiadomosci.wp.pl/title,Przelom-w-procesie-kardiochirurga-Miroslawa-G,wid,13403637,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Dorota Walkowiak - oto radosne skutki zacietrzewienia : "doktor G. zaszył człowiekowi GUZIK w sercu, więc o czym tu piszesz?"

Szanowna pani - chodziło o GAZIK, który nie powinien byc pozostawiony z żadnym polu operacyjnym.

Niemniej jednak, przy pani orientacji politycznej nie zaliczam tej pomyłki do literówek; w związku z tym osobom, które ze zgrozą mogą powtarzać taki bzdet, wyjasniam: ubrania zespołu operującego nie są zapinane na guziki, a chorego nie operuje krawiec.


http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/524864,sledztwo_ws_smierci_ojca_zbigniewa_ziobry_umorzone.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Internauto z 11.08.2011r. O związku doktora G. ze śmiercią ojca Zb. Ziobry poczytaj sobie w internecie. Szpital w którym leczył się ojciec Zbigniewa Ziobry znam z autopsji - nie jest w nim aż tak "po królewsku".
Pytasz >Kto kogo zasila ? jakich biznesmenów ?< Odpowiadam: jeżeli poseł umówi się z biznesmenem, że w sprawie jakiejś ustawy będzie głosował i innych posłów namówi do głosowania tak aby ukształtować tę ustawę w sposób korzystny dla tego biznesmena albo dla grupy biznesu (najczęściej chodzi o obniżenie wpłat do budżetu państwa) to wtedy do budżetu trafi mniej pieniędzy. Taki był mechanizm np. afery hazardowej. http://niezalezna.pl/4253-w-krolestwie-hazardowego-absurdu W jej wyniku Skarb państwa był stratny na kwotę ok. 2 miliardów złotych. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/afera-hazardowa/kempa-afera-kosztowala-2-mld-zl,1,3763091,wiadomosc.html Te pieniądze pozostały w czyjejś kieszeni - to chyba jasne, prawda? Kiedy tak się dzieje - brakuje pieniędzy w budżecie na potrzebne inwestycje, podwyżki itp. I trzeba podnieść VAT albo obniżyć podatek pogrzebowy. Walka z korupcją jest sprawą bardzo ważną, równie ważną jak walka z przestępczością. Bardzo nieładnie z twojej strony, że mnie obrażasz i deprecjonujesz. Nieładnie, że deprecjonujesz przy okazji osoby, które pozostają poza związkami małżeńskimi. Chyba za bardzo popłynąłeś...

Komentarz został ukrytyrozwiń
bb
 • bb
 • 27.09.2011 23:31

WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 13.08.2011 19:11

Pani Doroto , jest pani względnie młodą osobą a tak bezkrytycznie opętaną wyznawczynią pisowców. To obłęd mówić wiecznie o korupcji i łączyć śmierć ojca Ziobry z doktorem G. Ojciec Ziobry jako lekarz miał królewską opiekę ,leczenie zgodne ze sztuką lekarską ale on chce udowodnić nieprawidłowości i żądać odszkodowanie. Kto kogo zasila ? jakich biznesmenów ? kobieto ,to ty powinnaś iśc do lekarza. Nie doszłaś do niczego w życiu to innym zarzucasz nieuczciwość , to chore , .Wszyscy kradną , prócz środowisk pisowskich. Idź do Częstochowy ,proś o rozum szacunek do bliźniego .[ może jesteś starą panną , to też dużo by wyjaśniało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marzanna - Też coś napisz.
@ e, >Na UJ-cie w akademiku, na kolegów z pokoju pisał donosy do prokuratury. <
Może ci koledzy sobie zasłużyli na te donosy. A może ty byłeś jednym z tych kolegów? Poza tym, doktor G. zaszył człowiekowi guzik w sercu, więc o czym tu piszesz?
Zbigniew Ziobro jest doświadczonym politykiem a jeszcze młodym człowiekiem - jeszcze długa kariera polityczna przed nim. Takich ludzi właśnie w Polsce potrzeba. Już to kiedyś pisałam ale powtórzę: Polska nigdy nie będzie bogatym krajem jeżeli będzie ją toczyć gangrena korupcji. Pieniądze, które wyciekają lub nie trafiają do budżetu, na skutek afer korupcyjnych i innych, zasilając portfele nieuczciwych biznesmenów, tworzą lukę, którą potem uzupełniać muszą ze swojej kieszeni rzesze szarych obywateli zarabiających 1600 zł na rękę. Tak nie może być. Tu jest potrzebna stanowczość i zdecydowanie. Więc nie mówmy, że prześladował opozycję i szukał haków w IPN i coś tam, coś tam... Ma być tak: nieuczciwy ma się bać a człowiek uczciwy godnie żyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gabi
 • Gabi
 • 10.08.2011 15:29

@ Mariusz Wójcik
Od pewnego czasu pisze się "BULU".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gabi
 • Gabi
 • 10.08.2011 15:27

Pożałowania godne są te wasze komentarze, same niepoparte niczym wypociny. To cały elektorat Platformy ma taki poziom? Tracicie grunt pod nogami, słabną wam nerwy. Kto dał gwóźdź do trumny Leppera to okaże się po opublikowaniu rozmowy Sakiewicza. Ten lekarz, co przyczynił sie do smierci ojca Ziobry w końcu okazał się partaczem i wszyscy to wiedzą.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,9589370,Przelom_w_sprawie_dr__G__dot__bledu_w_sztuce__Moze.html
Ziobro jest w porządku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
 • er
 • 10.08.2011 11:43

"Pan Zero"-Idol prowincji i kołtuństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KURDUPEL
 • KURDUPEL
 • 10.08.2011 07:32

Dobra poleczka bo skoczna , bo skoczna ale najlepsza z Opoczna z Opoczna + płytki + Zbynio

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.