Facebook Google+ Twitter

Zbigniew Ziobro zapewniłby prezydenturę Jarosławowi Kaczyńskiemu

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2010-08-24 19:51

Gdyby kampanię prezydencką Jarosława Kaczyńskiego prowadził Zbigniew Ziobro wraz z Jackiem Kurskim i Brudzińskim, Bronisław Komorowski nie byłby prezydentem.

Z wywiadu udzielonego przez Zbigniewa Ziobro dla "Rzeczpospolitej" wynika, że Jarosław Kaczyński byłby dzisiaj naszym prezydentem, gdyby to właśnie Ziobro, Jacek Kurski i Joachim Brudziński prowadzili jego kampanię wyborczą możemy przeczytać w gazeta.pl

Jak wielka musi być frustracja obozu przegrywającego kampanię prezydencką, skoro po prawie dwóch miesiącach od ogłoszenia wyniku wyborów prezydenckich trwa rozpamiętywanie porażki Jarosława Kaczyńskiego i jego partii.

Europoseł na łamach "Rzeczpospolitej" krytycznie wypowiada się o liście otwartym Migalskiego do Jarosława Kaczyńskiego. Uważa, że jego kolega z Europarlamentu daje kolejny pretekst Po do atakowania partii PiS.

Ziobro skrytykował sposób prowadzenia kampanii prezydenckiej przez sztab wyborczy Jarosława Kaczyńskiego. Z tej krytyki wynika jasno, że w PiS trwa walka o wpływy frakcji "twardogłowych" z Brudzińskim i Ziobro na czele z reprezentującymi ludzką twarz partii - Kluzik-Rostkowską i Poncyliuszem. Jego zdaniem błędem sztabu było zaniechanie użycia w kampanii sprawy smoleńskiej tragedii.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

edi
 • edi
 • 07.10.2010 19:11

Pan Zero i kampania?To by dopiero było!Patrząc na twarz Ziobry Ludziska przypomnieliby sobie czym"pachnie"Kaczyński i jego kadry.Wynik byłby piękną katastrofą!Szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 25.08.2010 15:04

Ale w żaden sposób Pani Jadziu nie przekonamy o tym zwolenników białego i czarnego w "Jarkowym" wydaniu :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesli brac pod uwagę wyjsciowe stwierdzenie Jarosława Kaczyńskiego, że prezydentem został pan Komorowski przez przypadek ("dzięki" śmierci Lecha), to kandydowanie Jarosława jest dziełem tego samego przypadku. Notowania nie zyjącego prezydenta były kiepskie; ale faktem jest, że żadna akcja Pisowskich talibów nie przyniosłaby zwyciestwa Jarosławowi, gdyż nie byłoby wogóle mowy o jego kandydowaniu.
I to byłoby tyle w kwestii "przypadku".

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 25.08.2010 08:28

Nie rozumiem - o co Sierioży chodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 24.08.2010 21:43

W żadnym wypadku,i to nawet Ferdku Kiepskiemu wiadomo,że pieniądz rządzi światem.A w tym wypadku pieniądz ma kgb-stkie pochodzenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 24.08.2010 21:34

Dzięki za link, podoba mi się tak jasno wyrażone stanowisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe,proponuję http://www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=8&bpm=0&blog=495&lg=1

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.