Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8088 miejsce

Zbiorka na rzecz Olka Lisieckiego

Oluś Lisiecki ma 4 miesiące i choruje na rdzeniowy zanik mięśni Typu 1 (SMA1). Niezmiernie ważna w przypadku tej choroby jest codzienna i systematyczna rehabilitacja. Niestety, jest to również bardzo kosztowne.

Zrzutka.pl / Fot. LogoKoszt miesięcznej rehabilitacji Olusia to 1300 zł. W tej chwili rodzice uczęszczają z Olkiem na rehabilitację i basen, jednak potrzebny jest profesjonalny rehabilitant, który już posiada doświadczenie w rehabilitacji niemowląt z SMA.

Na portalu zrzutka.pl została zorganizowana zbiórka, której celem jest pokrycie kosztów 3-miesięcznej rehabilitacji Olka - 3900 zł.
Do tej pory udało się zebrać 55% potrzebnej kwoty - 2140 zł. Minimalna kwota składki to 10 zł.

Oluś z mamą / Fot. Z archiwum rodzinnegoCodzienna i systematyczna rehabilitacja jest ogromnie ważna, ponieważ pomaga w utrzymaniu wszystkich mięśni w jak najlepszym stanie, również tych, które odpowiedzialne są za oddychanie.

"Rdzeniowy zanik mięśni jest śmiertelną chorobą...."


Dotychczasowa rehabilitacja daje duże efekty - Oluś zaczął się więcej ruszać oraz powróciły tzw. odruchy głębokie, których wcześniej nie było. Każda wpłacona kwota jest dla Olka bardzo cenna i przybliża go do większej sprawności ruchowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.