Facebook Google+ Twitter

Zbliża się finał ogólnopolskiego konkursu "Klasa ze Snów"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-13 15:51

Latające gimbusy, lekcje historii w wehikule czasu i klasy integracyjne z Marsjanami. Czy o takiej szkole marzą uczniowie? Przekonamy się o tym już wkrótce. Zbliża się finał konkursu "Klasa ze Snów – Wyprawa na Marsa".

"Klasa ze Snów" to ogólnopolski konkurs plastyczny pod patronatem MEN, skierowany do uczniów wszystkich typów szkół. Akcja zachęca dzieci i młodzież do dzielenia się pomysłami na nowoczesną szkołę.

„Oryginalne, fascynujące, zabawne – to pierwsze nasuwające się na myśl słowa po obejrzeniu nadesłanych już prac – mówi Robert Pusz z portalu Multimediawszkole.pl, organizatora konkursu. – Dzieci już od pięciu lat udowadniają nam, że ich wyobraźnia i pomysły nie znają granic. W tym roku ze względu na temat konkursu - „Wyprawa na Marsa” - widać fascynację filmami science – fiction i nowymi technologiami. Różnorodność zastosowanych form plastycznych jest naprawdę duża. Jesteśmy ciekawi, czym zaskoczą nas kolejne prace. Wszystkie pomysły i wizje, nawet te niespotykane i szalone – są mile widziane!”

Do zakończenia konkursu pozostał tylko miesiąc. Szkoły mogą wysyłać swoje zgłoszenia jeszcze do 10 stycznia 2012 r. Praca konkursowa może być wykonana za pomocą dowolnej techniki plastycznej- także grafiki komputerowej.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zapoznać się z regulaminem, a następnie przesłać swoją pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres: ViDiS ul. Grabiszyńska 241 D, 53 – 234 Wrocław.

Nagrodami w konkursie są zestawy multimedialne dla szkół - tablice interaktywne i projektory, które pomogą w wizualizacji wiedzy i z pewnością wpłyną na atrakcyjność lekcji. Dodatkową nagrodę trafi również do szkoły, której praca zwycięży w zaplanowanym na luty 2012 r. Plebiscycie Internautów.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.klasazesnow.pl.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.