Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25481 miejsce

Zbliża się inwazja mocy. Mayday 2010

10 listopada 2010 r. w katowickim Spodku odbędzie się kolejna odsłona jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej czyli Mayday 2010. Na 3 scenach wystąpi ponad 35 DJ-ów. Niezapomniane wrażenia - gwarantowane.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mayday_2009_dortmund_halle_1-1.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c4/Mayday_2009_dortmund_halle_1-1.jpg/800px-Mayday_2009_dortmund_halle_1-1.jpgDla osób nie będących za bardzo w temacie należą się drobne wyjaśnienia. Mayday to międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej, który od 19 lat odbywa się w Niemczech, a od roku 2000 r. również w katowickim Spodku. Co roku przyciąga kilka tysięcy fanów techno, electro czy house. Czym tegoroczna edycja Mayday będzie się różnić od poprzednich?

Po raz pierwszy publiczność będzie się bawić na trzech scenach: mainfloor, showroom i ballroom. Na tej ostatniej będzie czekać muzyczna uczta złożona z takich gatunków house, electro i minimal techno.

Nad rozgrzaniem publiki do czerwoności będzie pracować 35 DJ-ów, w tym m.in. Markus Schulz czy Dave Clarke. Fani muzyki elektronicznej będą się bawić w rytm 10 liveact-ów.

Na scenach będzie dominować o wiele więcej ekranów wideo niż w poprzednich edycjach Mayday. Organizatorzy imprezy zapowiadają, że takiego laserowego show jakiego szykują na 10 listopada br., katowicki Spodek jeszcze nie widział.http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mayday_2009_dortmund_tom_novy.jpg / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3d/Mayday_2009_dortmund_tom_novy.jpg/800px-Mayday_2009_dortmund_tom_novy.jpgTegoroczny Mayday będzie odbywać się pod hasłem "You make my day". Impreza odbędzie się dokładnie 10 listopada i rozpocznie się o godzinie 17. Niezapominana zabawa w rytm muzyki techno potrwa do 9 rano. Oczywiście zaproszeni na festiwal powinni czuć się wszyscy, nie tylko miłośnicy electro! Osobiście polecam odwiedzenie oficjalnej strony Mayday, gdzie każdy zainteresowany znajdzie garść potrzebnych informacji na temat imprezy. Do zobaczenia w Spodku!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.