Facebook Google+ Twitter

Zbliża się jubileuszowy X Kongres KSOIN

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych finalizuje przygotowania do X Kongresu KSOIN. Każdy z poprzednich kongresów stanowił wydarzenie, ten będzie wyjątkowy. Gościem specjalnym X Kongresu będzie Jerzy Buzek

 / Fot. KSOIN

- Zaprosiliśmy wybitnych naukowców, praktyków i ekspertów, przedstawicieli państwowych urzędów centralnych, w tym m.in.: przedstawicieli Kancelarii Prezydenta i Premiera RP, ABW, SKW, GIODO i NIK, pełnomocników ochrony z dużych jednostek organizacyjnych i firm o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i obronności państwa - informuje prezes KSOIN, płk w stanie spoczynku Mieczysław T. Koczkowski.

Kongres odbędzie się od 28 do 30 maja w Zakopanem.

Do udziału w obradach zapraszamy prezesów, dyrektorów, właścicieli firm, przedstawicieli organów administracji publicznej, pełnomocników i pracowników pionów ochrony, administratorów danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, dyrektorów i pracowników pionów bezpieczeństwa, infrastruktury krytycznej i działów IT oraz wszystkie osoby zainteresowane problematyką bezpieczeństwa i ochrony informacji.

Kapituła Konkursu Lidera oprócz tradycyjnych wyróżnień przyzna dodatkowo nagrody „Super Lidera” firmom i instytucjom, wybranym spośród 100 laureatów wyróżnianych na poprzednich Kongresach. Nastąpi również premiera pierwszego w Polsce filmu edukacyjnego na temat ochrony informacji niejawnych i ochrony danych osobowych oraz spotkanie z twórcami i aktorami filmu.
http://d.wiadomosci24.pl/g2/pdf/810_d41d44e865891a09e824612d3b291447.pdf

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.