Facebook Google+ Twitter

Zbliża się kolejne "Motoserce"

Już kolejny raz, z inicjatywy klubów motocyklowych, polskie miasta zjednoczą się podczas zbiórki krwi dla najmłodszych potrzebujących.

Logo akcji / Fot. MotoserceDokładnie 1331,05 litra krwi udało się zebrać motocyklistom podczas ubiegłorocznego "Motoserca". Blisko 30 sztabów w całej Polsce przez cały dzień pracowało nad tym, by przyciągnąć pomocnych ludzi. Udało się. Swój sukces chcą więc powtórzyć także w tym roku.
W tym roku liczba organizatorów dawno już przekroczyła 60... W swoich miastach przygotowują oni liczne pokazy (m.in. motocykle, ratownictwo i moda), konkursy, spotkania z gwiazdami i koncerty. Podczas akcji, w godz. 10-16, w specjalnych punktach będzie można oddać krew. Chętni krwiodawcy powinni zaopatrzyć się w dowód tożsamości ze zdjęciem i zapoznać się z regulaminem obowiązującym dawców.

Motoserce w Łodzi

Podobnie jak w zeszłym roku, "Motoserce" zawita na rynek Manufaktury. Na jej scenie, od godz. 10, pojawią się m.in. zespoły dziecięce - "Pędziwiatry" i "DNA", Portiernia (godz. 14.30), Tres Botellas De La Leche (godz. 16), Imish (godz. 17.15) i IRA (godz. 19). Wielbiciele tańca będą mogli podziwiać dokonania ForYou - szkoły jednej z laureatek programu You Can Dance (godz. 12.15) i Hayal - tancerki brzucha (godz. 17 i 18.45). Prócz tego odbędą się pokazy capoeiry, mody, ratownictwa medycznego, akcji strażackich i mini-koncerty zespołu bębniarskiego Escola Popular. Kluczowym punktem programu będzie jednak parada motocyklowa ulicami Łodzi, która rozpocznie się w samo południe. Dokładny rogram można znaleźć na stronie akcji, w zakładce "akcje w regionach".
Motoserce 2009 - pokaz mody, połączony z pokazem tańca grupy F'n'F / Fot. Anna KorzonMotoserce 2009 - występ Oddziału Zamkniętego / Fot. Anna Korzon
Motoserce 2009 - prawdziwe "gwiazdy" imprezy / Fot. Anna Korzon

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Także do Bytomia zawita >Motoserce< 10.kwietnia
"..Tegoroczna edycja imprezy będzie już piątą tego typu akcją, której znakiem rozpoznawczym są motocykle. Pomysłodawcy i organizatorzy akcji &#8211; motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem i Urzędem Miejskim w Bytomiu tym razem będą zbierać krew dla dzieci. W naszym mieście akcja odbędzie się na terenie Centrum Handlowego M1 przy ul. Strzelców Bytomskich 96, gdzie w specjalnie wyznaczonych punktach obiektu uczestnicy imprezy będą mogli honorowo oddać krew...- więcej na http://www.bytom.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.