Facebook Google+ Twitter

Zbliża się konferencja Google I/O. Co zaprezentuje amerykański gigant? (wideo)

Zbliża się konferencja Google I/O. Amerykański koncern zaprezentuje nowości. Android, wirtualna rzeczywistość, sieć komórkowa Google - to tylko niektóre ciekawe wątki, które na pewno podejmie gigant.

https://flic.kr/p/6kzXBW / Fot. keith.bellvay/CC BY 2.0Konferencja Google dla deweloperów - Google I/O - rozpoczyna się już za kilka dni. Oto tematy, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Po pierwsze: Android. Będziemy przyglądać się wszystkim aktualizacjom tego OS. Interesuje nas szczególnie, jak rozwinie się na takich platformach jak telewizory czy… samochody. Po drugie: gry i wirtualna rzeczywistość. Google stworzył specjalną kartonową ramkę, która pozwala na przeniesienie się do świata VR. Po trzecie: projekty infrastrukturalne Google, takie jak np. Project Fi. To tania sieć komórkowa. Projekt jest już opóźniony. Google zapowiada, że pierwsze zaproszenia do korzystania z usługi - do tych, którzy się na to zapisali - wystosuje latem.

Czytaj także: Microsoft kupi BlackBerry? Kanadyjskiego producenta smartfonów chcą też przejąć chińskie koncernyBloomberg/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.