Facebook Google+ Twitter

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier odbywa się w Łódzkim Domu Kultury co roku. To największa tego typu impreza w naszej części Europy. W tym roku czeka nas 20. odsłona tej imprezy.

 / Fot. PlakatMiędzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier będzie miał miejsce w Łódzkim Domu Kultury między 2 a 4 października 2009 roku. Od tego roku program festiwalu wzbogacił się o gry komputerowe, stąd też inna nazwa imprezy (wcześniej mówiono tylko o Międzynarodowym Festiwalu Komiksu).

Udział w imprezie potwierdzili goście z kraju oraz z zagranicy. Pojawią się m.in.: Zbigniew Kasprzak, Grażyna Fołtyn-Kasprzak, Jean Dufaux, Philippe Delaby, Andre-Paul Duchateau, Mythic, Marvano, Hendrik Dorgathen, Aleksandar Zograf, Igor Baranko.

Poszczególne części festiwalu będą się odbywać w ŁDK, Manufakturze, Textilimpexie i Hali Expo. Poza oficjalną częścią MFKiG istnieje możliwość obejrzenia wystaw autorów, którzy pojawią się na imprezie - m.in w ŁDK oraz Muzeum Włókiennictwa.

Nieodłącznym elementem festiwalu jest część targowa. W tym roku odbędzie się ona 3 i 4 października w Textilimpexie przy ul. Traugutta 25. Będzie tam można nabyć wszelkiego rodzaju komiksy i inne związane z nimi gadżety.

Dla gości spoza Łodzi przewidziano miejsca noclegowe w Łódzkim Domu Kultury w atrakcyjnych cenach (10 zł za noc). Wszyscy zainteresowani powinni posiadać karimatę i śpiwór.

Szczegółowy program imprezy jest dostępny na oficjalnej stronie MFKiG:
www.komiksfestiwal.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.