Facebook Google+ Twitter

Zbliża się święto branży reklamowej i poligraficznej

Targi "Poligrafia" i "Euro-reklama" biją rekordy popularności wśród internautów. Już ponad tysiąc profesjonalistów zarejestrowało się przez Internet, a do targów pozostał jeszcze miesiąc!

 / Fot. źródło: MTPWszyscy zainteresowani branżą reklamową i poligraficzną będą poszukiwać inspiracji podczas kolejnych edycji Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama Outdoor Expo 2009 i Euro-Reklama Gift Expo 2009 oraz Międzynarodowych Targów Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Poligrafia 2009, które w tym roku trwać będą przez cztery dni - od 21 do 24 kwietnia w godzinach 9-17. Odbędą się one na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 3, 3A i 5.

 / Fot. źródło: MTPTrwa rejestracja online, za pomocą której można zgłosić chęć wzięcia udziału w targach. W ten sposób zgłosiło już ponad tysiąc specjalistów od reklamy, marketingu, outdooru i poligrafii. Dzięki wypełnieniu formularza na stronach internetowych targów (http://poligrafia.mtp.pl; www.outdoorexpo.pl; www.giftexpo.pl) każdy będzie mógł zwiedzić tegoroczne ekspozycje bezpłatnie.

Na wszystkich zawodowo związanych z branżą reklamową i poligraficzną w tym roku czeka propozycja blisko 400 wystawców, którzy przygotowali na tegoroczna edycję aż 180 nowości. W ramach targów Poligrafia zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku. Outdoor Expo to oferta producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do produkcji reklam, ploterów oraz branży komunikacji wizualnej. Z kolei najnowsze rozwiązania z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych zaprezentowane zostaną na ekspozycji Gift Expo.

Więcej informacji:
http://poligrafia.mtp.pl
www.outdoorexpo.pl
www.giftexpo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.